Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki pomóżcie już bo nie mam siły. 27 lat i non stop źle się czuję.

Mam stany podgorączkowe od jakichś 4 miesięcy.
Wstaję rano przeważnie jest dobrze, zaczyna się po południu i trzyma do wieczora. 37,5-9. Czuję się jakby mnie brało przeziębienie, rozbity i żadnych innych objawów. Duże zmęczenie, brak ochoty na cokolwiek. Są dni że zero objawów i cały dzień jest okej a są dni że zaczyna sie o 13:00 i już wiem że cały dzień do dupy i tylko czekam aż po robocie się położę w łóżku. Jeżdżę na rowerze, nie pije alko, w miarę się odżywiam.

Poza tym pojawiają mi sie małe swędzące bąble na skórze, rzadko, jeden/dwa dziennie - totalnie w losowych miejscach, poswędzi 5-10 minut i znika.

Poza tym - zawroty głowy, totalnie losowo, z niczym ich nie wiąże, nudności, bekam co chwilę jak sie te zawroty pojawią.

Nieznacznie podwyższone ALT (norma do 55 ja mam 86),
rezonans głowy - w normie
morfologia i rozmaz - w normie wszystko
Tarczyca - w normie
CRP - w normie
Wirus HPV - w normie
RTG płuc - w normie
USG wątroby i brzucha - w normie
Mocz, kreatynina i inne wszystkie podstawowe - w normie

Włączam co chwilę internet czytam o chorobach i co chwilę znajduję inną i dalej błądzę. Boreliozy raczej nie mam bo kleszcz to mnie ukąsił raz w życiu z 15 lat temu.
Jutro ide na chlamydię/mykoplazmę i inne badania krwi.
wydałem już jakies 2000 zł na lekarzy i nadal nikt nie wie co mi jest. Pomóżcie..

#medycyna #zdrowie #pomocy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki pomóżcie już bo nie mam siły.  27 lat i...

źródło: af57cefb1a753

Pobierz
  • 24
@mirko_anonim: Parę lat temu miałem takie bóle stawów jebitne i się czułem #!$%@? cały czas, robiłem test na borelioze, ale tez mówiłem ze kleszcza nie miałem, to mi lekarka powiedziała ze teraz borelioze przenoszą nawet komary.. wiec sobie zrób.
U mnie okazało się ze objawy prawdopodobnie były na tle nerwowym..