Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zakimar: Przeciez ten wpis to bait, podejrzewam, ze plusujacy o tym wiedza i to nie sa pisowcy. Obiecuje, ze po dwoch latach od wygranej opozycji bede pisal takie baity o Tusku bo bedzie tak samo znienawidzony jak Kaczynski teraz.
  • Odpowiedz
@FlameLand99: oczywiście, zdecydowanie tak. Sam kiedyś głosowałem za pisem, ale to co #!$%@?ą jest grubą przesadą.

Jeszcze żeby wyciągali jakiekolwiek konsekwencje z błędów swoich ludzi.. a tutaj ani za granatnik, ani za Odrę, ani za kopertowe, ani za defibrylatory, ani za rakietę i tak dalej I tak dalej...

Opozycja przy nich grała mocno fair. To co robią teraz jest wręcz obrzydliwe. Nie wspominając o ogromnej inflacji która zaczną jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@Zakimar: Zgodze sie, ze PO przed Pisem przynajmniej staralo sie zachowac pozory. Teraz to bezczelne walenie Polakow bez zadnych konsekwencji. Jedno jest pewne wygra opozycja czy pis, wiele sie nie zmieni. Jedynie troche radosci z porazki pisu przez kilka pierwszych miesiecy.

Przeszkadza mi ale jestem realista i wiem ze opozycja bedzie niewiele lepsza.
  • Odpowiedz
@FlameLand99: no nie wiem, nie porównywałbym tych dwoch stron aktualnie. Szczerze to ubolewam nad brakiem alternatywy. Jednak po 8 latach PIS zwyczajnie mam dość rządów ciemnoty.
  • Odpowiedz
zagłosuje na PiS bo to jedyna partia, która będzie wspierać Ukrainę w wojnie i uchodźców w Polsce
@FlameLand99 A brałeś pod uwagę możliwość zagłosowania na partię, która będzie wspierać Polaków w Polsce? Jako obywatel tego kraju chciałbym, żeby w końcu to mnie ktoś wspierał, a nie ciągle tylko ja innych.
  • Odpowiedz
@BadSebastian: @FlameLand99
@sztefen_muller:
XDDDD i niby na to co łbie jest dowodów? XD
Kaczyński ma zdjęcie z Ławrowem, wielki skandal XD
o zgrozo, rozmawiano w Warszawie, o rozmieszczeniu amerykańskiej tarczy antyrakietowej
i żeby było zabawniej, przeciwnikiem tarczy, był wykopowy idol Donek a Radzio Sikorski mówił, tak dla tarczy, pod warunkiem, że nasi rosyjscy bracia będą mieli do niej dostęp XD
Spoko, nie przejmuj się. zaraz o tym
huncwot - @BadSebastian: @FlameLand99
@sztefenmuller:
XDDDD i niby na to co łbie jest...

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-18 o 07.40.30

Pobierz
  • Odpowiedz
@sztefen_muller: XDDDD
tylko udowadniasz amebo, to co napisałem XD
prócz srania spamem o ośmiorniczkach i pieczeniu, twoja proteza mózgowa niewiele potrafi XD
kompromitujesz się amebo takimi "dowodami" całe szczęście jesteś zbyt głupi, by w ogóle mieć o tym pojęcie XD
  • Odpowiedz
@huncwot_: no i od 10 lat zamiast pamięci o Katyniu mamy taniec pod tytułem Smoleńsk w którym zamordowano jakże wybitnego i zasłużonego dla narodu Ziemniaka którego truchło #!$%@? na Wawel. Przypominam Ziemniaka pod którego dyktando zignorowano procedury bezpieczeństwa i #!$%@? samolot o brzozę. X. Kur#@ D
  • Odpowiedz
@krytyk1205 podałem ci dzbanie przykład, jak Kaczyński zwracając się do Rosjan, mówi o mordzie w Katyniu ale wy ameby co najwyżej, z całego przemówienie potraficie zapamiętać jedno zdanie
  • Odpowiedz