Wpis z mikrobloga

@grand_khavatari: sprawa wygląda tak, że jeżeli to co wyciekło jest faktycznym stanem projektu, a wiele na to wskazuje, to jest naprawdę gruby przypał i powód do wstydu. Przecież tam nie ma co zbierać do kupy.
  • Odpowiedz
@DamianO1995: na jednym ze streamow dla wspierających pod koniec 2022 roku było jakoś 80 osób, wplaty sa chyba od 10 do 40zł to daje od 800 do 3200 zł na miesiac, ale to tylko szybkie szacunki, bo potem moglobyc wspierajacych duzo mniej, a wczesniej duzo wiecej no i nie kazdy wspierajacy byl na streamie
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: Szczerze, gdybym był szefem projektu darmowego moda dla turbo fanów Gothica i zobaczył, że jestem szkalowany, w dodatku wykrada się build moda i przerabia rozmowy celem poniżenia mnie przed całym internetem - to powiedziałbym, że #!$%@?ę to. Dzieje Khorinis funkcjonują już w internecie jako mem. Mało kto wierzy w autentyczność zarówno prac nad projektem jak i ambicji Darka. A po premierze Kronik Myrtany już w ogóle Dziejom się najbardziej oberwało.
  • Odpowiedz
@Quentin58: Przy premierze Kronik się tak mówiło, na zasadzie "Można zrobić dobry mod? Można, do roboty lenie".
Problem polega tylko na tym, że jak masz negatywne nastawienie do projektu, to nawet jak Dzieje Khorinis kiedyś wyjdą i będą obiektywnie "dobre", to mentalność niektórych fanów się nie zmieni, więc i tak Dziejom się oberwie i zostaną zhejtowane. Mogą więc dokończyć projekt chociażby dla własnej satysfakcji i spełnienia kreatywnego, tylko pytanie czy udźwigną
  • Odpowiedz
@ponerLokej: Team DK jest w stanie wydać świetnego moda i zyskać fanów wśród obecnie trollujących. Na pewno nie powinni traktować siebie jako ofiary leaku. I powinni uwzględnić dotychczasowe żarty z nich w komunikacji z graczami.

I przekonać do siebie Gothikawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: Wszyscy zaangażowani w DK są psychicznie zmęczeni i zdołowani. To Dzieje Khorinis miało być tym "lepszym" projektem, z dbałością o detale, z profesjonalnym dubbingiem i udziałem nestorów. Przecież nawet angażowali profesjonalnego lektora, by wylewać pomyje na zespół Kronik Myrtany. A tu się okazuje, że to ci "źli" dowieźli projekt, w dobrej jakości, w dodatku zgarniając mnóstwo nagród, jak chociażby "modyfikacja roku". Rozgłos międzynarodowy, w tym samo Piranha Bytes i THQ
  • Odpowiedz
Szczerze, gdybym był szefem projektu darmowego moda dla turbo fanów Gothica i zobaczył, że jestem szkalowany


@ponerLokej: Jak osoby przede mną słusznie zauważyły, PEWNE osoby od DK same zasiały ziarna jadu i nienawiści. To jak wyglądały publiczne podś#!$%@? ludzi od DK względem zespołu Kronik Myrtany, odbiło się ostatecznie w ich własną stronę. Od zespołu który prowadził narrację że:

Ci drudzy to ci gorsi, na niczym się nie znają, a w ogóle
  • Odpowiedz