Wpis z mikrobloga

Wiem, że jeśli chodzi o fajnowykopków, to w kwestii inteligencji u nich analoga niet, ale jak oni mogli uwierzyć w tak oczywiste bzdury jak strącenie drona słoikiem z kiszonką, ducha kijowa czy +200000 straconych Rosjan? Czemu ja się w sumie dziwię, wszak wielu z nich głosuje na PiS pomimo nie bycia januszem/grażyną, więc czego można od nich oczekiwać. #ukraina #wykopki #rosja #bekazwykopkow #wojna #bekazpisu
  • 24
strącenie drona słoikiem z kiszonką, ducha kijowa czy +200000 straconych Rosjan


@kochamcovid: zapomniałeś dodać o bohaterach którzy nie poddali się ruskim na wyspie węży i zgineli śmiercią męczeńską, wprawdzie za pare miesięcy wymienili ich i wrócili do domu no ale kogo to obchodzi slava ukrainie ruski wojenny karabl idy na #!$%@?, a ludzie to debile
@kochamcovid: Co do 200k ruskich poległych, to przy 50k też się ludzie śmiali, że za dużo, nierealne, ale sama rosja to potwierdziła (oficjalnie albo był jakiś przypadkowy wyciek) i... wszystko się praktycznie pokryło, ukry miały kilka tys więcej bo wliczyli też jakiś zdechłych najemników, a tamci liczyli tylko swoich. Jak poszukasz to było znalezisko na wykopie o tym.
A co do strat sprzętu jest masz tu sporo potwierdzonych przypadków: https://www.oryxspioenkop.com/2022/02/attack-on-europe-documenting-equipment.html Nie
@kerdian: jesli dobrze pamiętam to przyznano im pośmiertnie tytuł bohatera ukrainy, ciekawi mnie teraz czy im ten tytuł odebrali bo tak naprawdę to zachowali się racjonalnie a nie bohatersko i oddali się w niewole, a może dalej żyją z pośmiertnym tytułem bohatera ukrainy hmm?