Wpis z mikrobloga

Niski iloraz inteligencji w połączeniu z dużą dozą manipulacji? Voila! Oto przepis na fajno wykopka @Lukardio który swoją karykaturalną postawą obrzydza ludziom sprawę ukraińską, w dodatku mnie, czyli osobę, która na początku wojny skromnie, ale jednak przyczyniła się do znalezienia przez ukraińską kobietę z kotkiem schronienia w Polsce, a ta onuca jak zaangażowała się realnie w sprawę ukraińską? Nie wiem, choć się domyślam. Dodatkowo, nazwał mnie tak pomimo faktu, że non stop cisnę z tego chlewu jakim jest Rosja. Nazywa mnie też "prawakiem", choć regularnie jadę z pisiorstwem, katolstwem i innymi szurstwami. Nie będzie jakiś nacjonalista z tagu #neuropa mnie tak nazywał. No chyba, że ma na celu ośmieszenie samego siebie. Chyba tylko ten multikonciarz BanderMan jest gorszy od niego. #ukraina #wojna #rosja #bekazwykopkow #fajnowykopki
  • 14
swoją karykaturalną postawą obrzydza ludziom sprawę ukraińską, w dodatku mnie,


@kochamcovid: Nie rozumiem. Jak ktoś ci może obrzydzać jakąś sprawe? Jak coś wierze to w coś wierze, i idioci tego nie zmienią. Nie rozumiem po prostu czemu miałbym zmienić swoje poglądy bo ktoś coś tam wygaduje.
@SirSherwood: Po prostu część osób ma taki odruch, że nie chcą być kojarzeni z ludźmi na tak niskim poziomie intelektualnym, przez co angażują się mniej, niż by mogli. Ja np powiedzmy w marszu przeciw pisioryzmowi nie chciałbym iść ramię w ramię z jakimś lukardio czy powiedzmy kimś na poziomie Justyny Sochy i być z takimi osobami kojarzony.
@SirSherwood: Niekoniecznie chodzi o zmianę poglądów, tylko o spadek zaangażowania w daną sprawę pomimo jej popierania. Np, niektórzy wstydzą się propagować idee wolnorynkowe żeby nie być kojarzonym z Korwinem, chodzi mi o taki mechanizm, uważam, że takie zjawisko ma miejsce.