Wpis z mikrobloga

@Tulky: blisko Warszawy tylko że w jakimś miasteczku skąd można dojechać koleją w 20 min np. Pruszków (i tak cię nie stać)
chyba że masz jakieś upodobania w stylu chcesz blisko morza no to wtedy nie
Które z tych miast byście wybrali do mieszkania dla kogoś kto zarabia trochę więcej niż średnia?


@Tulky:

jak tylko troche wiecej, niz srednia, to zadne z tych miast :)

Koszty stale zjedza ci pensje :)
@pieczony_szczur_z_ogniska: @Tulky może to ja xd - z Ełku chcę uciec, ale kurde straszne są te koszty w wiekszych miastach, bez dobrej pracy to nie ma co się tam pojawiać.
W Ełku jest mega drogo. 2-3 knajpy/puby na krzyż bez rewelacji i to w sumie wszystko z atrakcji. ile razy można wokół jeziora chodzić?
Nie wspomnę o braku kobiet - tinder - tylko na wakacje i świeta zjeżdzają panny z większych
chciałem do Warszawy, ale przez ceny mieszkań raczej odpada.


@Tulky: w każdym polskim dużym mieście ceny mieszkań są bardzo wysokie, nawet jak zarabiasz powyżej średniej... jak chcesz tanio kupić mieszkanie to szukaj w miastach powiatowych, gdzie niewiele się dzieje, a życie toczy się powoli
@Tulky ja polecam Warszawę, ale w sumie nigdy nie myślałam o mieszkaniu gdziekolwiek indziej. Jak jeździłam na wycieczki to Wrocław był fajny, ale dojazd do muzeum czy zoo to co innego niż dojazd do pracy. Jakby Warszawa nie wchodziła w grę to bym wahała się między Wrocławiem a Poznaniem, bo w Trojmiescie niby blisko do morza ale w ciepłych miesiącach jest tam mnóstwo turystów przez co cały urok znika. W Krakowie można
@mroznykasztan: miasta powiatowe fajne są, ale w bliskiej odległości od wojewódzkiego i przeważnie są dla osób, które mają jakiś konkretny zawód. Rozrywek nie ma przeważnie.
Powiatowe wybrałem tylko dla cen mieszkań bo za 250k idzie kupić 60m2