Wpis z mikrobloga

gdyby wprowadził ją to nie mógłby ponownie zaproponować jej podwyższenia.


@aarahon: przeczytaj ponownie to co napisałeś.
Mogę wprowadzić zwyczaj płacenia ci 60 groszy za wpis, po czym zaproponować podwyższenie na 80 groszy. Wprowadzenie czegoś nie zakazuje w najmniejszym stopniu proponowania usprawnień.
Nie zmienia to faktu że podwyższenie kwoty wolnej od podatku to dobra propozycja, a 800+ zła, w odróżnieniu od tutejszych fikołkowców popieram idee a nie partie i jeżeli znajdziesz konfederatę
Donald Tusk wreszcie odpowiedział na propozycję 800+. Podoba mu się tak bardzo, że nie chce z tym czekać do przyszłego roku i domaga się uchwalenia 800+ jeszcze w maju. Po co komu opozycja, która chce robić to samo co rząd, tylko wcześniej?

@aarahon: rzeczywiście, potężna walka z kwotą wolną od podatku. Masz jeszcze jeden komentarz zanim cię zablokuje, chyba że wykorzystasz go na to o czym pisałeś - czyli ów atak
@aarahon: przyszedłeś, skłamałeś bez podania dowodu, a mając szansę na naprawienie tego uznałeś to za atak na swoją wolność słowa.

konfederacja atakuje Tuska za zaproponowanie między innymi wyższej kwoty od podatku xD

Wychodzi że nie umiesz znaleźć wypowiedzi gdzie jest za to atakowany. Następnym razem sugeruję nie kłamać bo ktoś powie "sprawdzam". Tyle.
przyszedłeś, skłamałeś bez podania dowodu, a mając szansę na naprawienie tego uznałeś to za atak na swoją wolność słowa.


@Usmiech_Niebios: Podałem dowód.

Wychodzi że nie umiesz znaleźć wypowiedzi gdzie jest za to atakowany.


@Usmiech_Niebios: Napisałem że między innymi za to a nie że za to. Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz...
Podałem dowód.

Na konfederację atakującą tuska za kwotę wolną od podatku? Wiesz co znaczy "między innymi"?

Napisałem że między innymi za to a nie że za to.

XD
Co dla ciebie znaczy wyrażenie "między innymi"?

Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz...

@aarahon: najwidoczniej ciebie nie. To znaczy rozumiem że kłamiesz i że za to Konfederacja nie zaatakowała Tuska za jego tezy o kwocie wolnej od podatku, co potwierdziłeś nie mając cytatu
@aarahon: XD

Przytaczają jedną bo głupio im powiedzieć że dwie powinni poprzeć ;)

Wykłuję ci oko, kupię loda i pogłaszczę psa - czemu wypowiadasz się tylko o oku? Czemu mnie atakujesz między innymi za propozycję pogłaskania psa?
Dorzucę chyba twoje wymysły do tego mema, bo trolling polityczny uprawiasz na bardzo wysokim poziomie, prawie się nabrałem że ktoś może być taki głupi i w to wierzyć XD