Wpis z mikrobloga

#niemcy Mam konto w Postbanku. I niestety jestem zmuszony do używania nowej apki która nie ma połowy funkcji starej. Nie wiem kto to wymyślił ale Ok.

Szukam banku gdzie można podpiąć normalna kartę do applepay i zobaczyć ile 3dni temu miało się na koncie(było to w starej apce postbanku ale coś #!$%@? i niema)

Sparkasse? Ma dużo bankomatów i ogólnie chyba apka lepsza. Ktoś coś poleca innego?
  • 12
  • Odpowiedz
@M83_: Mam sparkasse i jest taka możliwość. Wiele osób poleca też ING

Btw niezła odklejka z usunięciem takiej przydatnej opcji xD
  • Odpowiedz
  • 0
@erni13 Wysłał bym ci screena ale na apce wykopu chyba nie można? Ogólnie połowa na apce wykopu rzeczy nie działa nie wiem jak to opisać. xD
  • Odpowiedz
  • 0
@erni13
Przewijając historie w sparkasse w apce pokazuje ile miałem np jak przewinolem do środy?

Czy mogę podpiąć normalna kartę nie żadna kredytowa do applepay?
  • Odpowiedz
@M83_: Ja w applepay mam kredytową i normalna EC-Karte i działa bez problemu

A przewinąć możesz ile tylko chcesz, nawet o kilka ładnych miesięcy
  • Odpowiedz
  • 0
@erni13 Tak ale jak przewijak to żeby mi pokazywało stan konta jaki miałem No w poniedziałek a dzisiaj mamy wtorek.
  • Odpowiedz
@M83_ ja mam w Commerzbank i w sumie apka jest spoko, co prawda do takiej polskiej ING to się nie umywa ale umówmy się Niemcy to internetowe średniowiecze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gasikfps Jak to płatność za autostrady? Blik rozumiem. O jest na Polskę usługa chyba przez Polaków wymyślona. Ale większość rzeczy dla mnie nie przydatna.
  • Odpowiedz