Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam jakiegoś podcastu do posłuchania, gdzie omawiane są podstawowe informacje o prowadzeniu firmy, rodzajach działalności gospodarczych, podatkach, księgowości, form zatrudnienia, obowiązkach i prawach przedsiębiorcy, pracownika itp, itd. Czy ktoś może kojarzy czy istnieją takie podcasty? Od razu mówię, że nie chodzi mi o jakichś czarodziejów typu jak zarobić 1000zl w godzinę.
#podcast #biznes #firma #ksiegowosc #nauka #kiciochpyta #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m4rin3spl: jak zaczynasz od zera wiedzy to nie szukałbym podcastów. Za dużo szczegółów i nic nie zapamiętasz.
Jak szukasz nowego rozwiązania to często gęsto czytasz trzy razy, żeby nie mieć wątpliwości co się przeczytało
  • Odpowiedz
  • 0
@niegwynebleid zgadzam się, z książki czy artykułów dowiedziałbym się na pewno więcej, ale do czytania mam aktualnie cały stosik w kolejce, a szukam czegoś do posłuchania jak akurat nie mam jak czytać
  • Odpowiedz
@m4rin3spl: Kilka polecałem na stronie, polecam też kursy online i podcasty PARP na yt jak i na ich stronie. Ogólnie co tydzień wrzucam pigułkę na stronę plus newsletter mailowy i znajdziesz nowe podcasty o zmianach prawnych, księgowych, ogólnie prowadzeniu firmy.
  • Odpowiedz