Wpis z mikrobloga

Dajta 34 plusy dla kolegi na pocieszenie zanim podjedzie smieciara ( ͡° ͜ʖ ͡°) baba była baby nima bo człowiek nie chciał kolejnych niewolników na świat wypuszczać a wiec ani dzieciaka ani kociaka i tak sie żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°) niby 34 a mental 24 ehh.
Pozdrówki dla dobrych mirabel i mirków #urodziny #wykop30plus #gownowpis
7ujMejster - Dajta 34 plusy dla kolegi na pocieszenie zanim podjedzie smieciara ( ͡° ...

źródło: IMG_6529

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
Ja rok starszy i też ani myślę o dzieciach. Z tego co widzę po znajomych to jest to co raz częstszy trend


@Kiedys_Mialem_Fejm: po prostu nie nadają się do tego i się boją. Typowe zachowanie leszczy i innych ciemniaków, którzy mają pojęcie o wychowaniu i odpowiedzialności za dzieci na poziomie fizyki kwantowej.
  • Odpowiedz
°) baba była baby nima bo człowiek nie chciał kolejnych niewolników na świat wypuszczać a wiec ani dzieciaka ani kociaka i tak sie żyje


@7ujMejster: ja prdl, co te przegrywy mają w głowach xD a potem płacz że czemu mireczki nie mogę sobie znaleźć żadnej panny, taki dobry ze mnie chłopak xD wszystko wina p0lek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z drugiej strony bardzo fajnie że
  • Odpowiedz
@cutthroat:

ty dzieci masz w simsach siedzisz tu od rana i dzień w dzień wysrywasz dziesiątki wpisów na dobę


Nie każdy musi podbijać kartę o 6 rano na zakładzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale spoko, zaraz mi się kończy urlop i odpocznę od przegrywów z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alfaalenieomega:

@YnadYnad: Ty #!$%@? głupi jesteś? Żyjesz w kraju gdzie chcą już wprowadzić cenzurę na wszystko, inflacja pikuje w dół i ty się dziwisz ze ludzie uważają ze to nie jest dobre środowisko żeby mieć dzieci?


Rozumiem, że mało kto z użytkowników wykopu może sam to pamiętać ale to nie było aż tak dawno temu aby pamięć historii całkiem w narodzie zanikła.
Mianowicie za PRL wszytko to było,
  • Odpowiedz