Wpis z mikrobloga

Jaki macie sposób na wstanie rano? Nawet jak się w sumie wyśpię, to nie daje rady wstać. Najczęściej budzę się około 7:00 i leżę tak do 9:00, totalnie bez siły, żeby wstać... Wiem, że to brzmi dziwnie, ale tracę w ten sposób sporo czasu i zastanawiam się czy nie jestem jakimś #!$%@? leniem po prostu :/

Serio - po prostu rano jestem totalnie zmęczony, co jest dziwne, bo po spaniu jakąś energię powinienem przecież mieć. Budzę się zmęczony i nie mam siły po prostu wstać...

#zdrowie #sen #spanie #odpoczynek #medycyna #budzik #organizm #lekarz #logikaniebieskichpaskow
  • 13
  • Odpowiedz
Tu nie o wstanie chodzi, a raczej problemy z efektywnym snem. Mi osobiście pomaga ashwagandha na sen, wcześniej się budzę i bardziej wypoczęty.
  • Odpowiedz
@kynx: nie, nigdy... rozumiem, ze powinienem? generalnie mam jakos malo energii @SaliMike biore ostatnio melatonine, ale po kilku tygodniach zaczela dzialac gorzej :/ @GeDox biore witamine D i magnez... a wieczorem jem roznie, czasem jakies slodyczne niestety :/
  • Odpowiedz
  • 0
@terminator800 różowa ma niedoczynność tarczycy i póki nie łyknie rano leków to chodzi jak zombie, nie sposób ja dobudzić. Więc może warto sprawdzić ten trop
  • Odpowiedz
@terminator800: jakas aktywnosc fizyczna jest? O ktorej chodzisz spac? To czy sie wyspisz zalezy juz od Twojego poranka. Najlepsze sposoby na dobry poranek i dzien? Wstajesz i zimny prysznic, najpier moze byc normlalny czuli cipley a poznie z kilka minut zimnego, nastepnie wyjdz na zewnatrz na swiatlo sloneczne, krotki spacer 10 minut, do tego poczkekaj z kofeina jakies 2-3 godziny po obudzeniu a pozniej rowniez nie wal koefiny przez caly dzien
  • Odpowiedz