Wpis z mikrobloga

Gothic i mody do niego to jest według mnie fenomen na skalę całego gejmingu. Jaki poziom autyzmu panuje wśród społeczności aby #!$%@?ć szajs jak np ten z #dziejekhorinis ? Dzięki bogu nigdy nie wkręciłem się w mem o goticzku, więc mogę na luzie stać z boku i obserwować coroczne dramy grupek spergów obrzucających się łajnem xD Może pora kupić im nowego kompa na przesiadkę z Pentium 4 to zaczerpną "nowych" gierek z ostatnich 22 lat i zluzują majty.
#gothic #gry #pcmasterrace
L3gion - Gothic i mody do niego to jest według mnie fenomen na skalę całego gejmingu....

źródło: spierdolenie

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@L3gion: fenomen na skalę gejmingu, ale tylko lokalnie - ta gra zyskała w PL status kultowej dzięki dubbingowi, bo przecież nie dzięki drewnianemu gejmplejowi ;p
  • Odpowiedz
  • 0
@dymel: Aby przez tyle lat tworzyć moda czy też być w społeczności i mieć autystyczne spazmy gdy ktoś obraża goticzka to myślę że serio trzeba uważać go za dobrą grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion: ale to ty dzwonisz... poza tym to wszystko, to Twoje urojenia xD
Osobiście gram w wiele najnowszych tytułów i chociaż gothic właśnie przez katowanie na słabym kompie za małolata ma ten sentyment, to nie uważam go za jakąś uber grę. Ma swoje plusy i minusy, jak wszystkie tego typu cRPGi.
Nie dziwię się, że nie rozumiesz dramy ze złodziejami z khorinis, bo nie byłeś nawet grupą docelową.
  • Odpowiedz
  • 0
Nie dziwię się, że nie rozumiesz dramy ze złodziejami z khorinis, bo nie byłeś nawet grupą docelową.


@Saprofit: No przecież sam to napisałem, każdy poza społecznością Gothica ma to w piździe xD Lub się z tego śmieje.

ale to ty dzwonisz... poza tym to wszystko, to Twoje urojenia xD


no dzwonię bo lubię xD I nie, autystyczna społeczność Gothica to nie urojenia tylko fakt.
  • Odpowiedz
@L3gion: nie społeczność gothica jako całość, a społeczność modderska, a to już różnica. Sam na przykład kisnę z returninga i w ogóle tego wszystkiego wokół niego.
  • Odpowiedz
@L3gion: Nie, to twój obraz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdy na tagu nie widziałem wpisów w tonie o jakim mówisz. Ludzie wrzucają tu jakieś memy albo pytania, a jak już pojawiały się wpisy na tagu, że ktoś nie gra w nowe gry to były one narzekaniem na wypalenie i granie w 3 gry na zmianę, a nie narzekaniem, że nowe są słabe.

I zanim pokażesz mi jakieś
  • Odpowiedz
@L3gion: A ja szczerze powiem że społeczność moderska Gothica mnie pozytywnie zaskoczyła samą jakością pracy (nigdy w Gothica nie grałem), bo stworzyli "moderskie rozszerzenie" które tak naprawdę jest pełnoprawną grą z pełnoprawnym profesjonalnym dubbingiem z ludźmi odpowiedzialnymi za oryginalny dubbing, z takimi pięknymi nawiązaniami jak to załączone.

Można uznawać że Gothic to gra drętwa która odniosła sukces tylko w Polsce tylko dzięki dubbingowi, ale trzeba przyznać że fani tej serii odwalili
supra107 - @L3gion: A ja szczerze powiem że społeczność moderska Gothica mnie pozytyw...
  • Odpowiedz
@L3gion: ogółem jak jest zrobione z głową, to tylko procentuje. Ekipa "Kronik Myrtany" ma na ten moment poważną pozycję w swoim CV, bo podeszli do sprawy profesjonalnie, raz że ukończyli, a dwa że wydali projekt na Steamie, przez co jawnie widać stan projektu bez możliwości kombinowania z usuwaniem opinii itd. <yślę, że jakby chcieli zrobić coś od zera albo dołączyć do jakiejś ekipy, to pootwierali tym sobie parę drzwi.

A ekipa
  • Odpowiedz