Wpis z mikrobloga

O wlasnie mirki, chwale sie tak co dzisiaj kupilem, za co mnie juz wszscy w #!$%@? nienawidzicie, a zapomnialem o najwazniejszym, a mianowicie nowiutkie cudo http://www.footlocker.com/product/model:204468/sku:28E2JJM/adidas-nba-swingman-jersey-boys-grade-school/carmelo-anthony/new-york-knicks/blue/orange/?cm=GLOBAL%20SEARCH%3A%20KEYWORD%20SEARCH anthony zawsze na propsie, juz nie taguje #ubierajsiezwykopem bo mnie serio znienawidzo, ale podchodzi pod #nba

  • 32
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: A ja wyrażam swoje zdanie nt. tego co sie dzieje pod tym tagiem, poprzez

Tam to tylko same prawilne dżentasy, nawet do spożywczaka w gajer wbijają, a każdy kto tak nie robi to cebula i polaczek.


I hejtuje, a w sumie mam bekę z ludzi dla których to co ubierają inni jest tematem do gównoburzy i wycieczek personalnych, gdyż w mojej opinii świadczy to o wyjątkowym ograniczeniu. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: Zapomnialem Ci odpisac moja droga hot dwunstko xD

Nie wiem w sumie co mam napisac xD Wypilem 4pak i mi sie nudzi przed komputerem to tak troche #chwalisie i #trolluje xD a w sumie w oceny ludzi z internetu tak jak gdzies pisalem - mam #!$%@? xD
  • Odpowiedz