Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: za pierwszym razem nie miałem 20 lvl i się okazało że nie dostałem tego achievmentu do mounta. Dopiero za 4 razem chyba się udało, trzeba dobrą ekipę. Bardzo mi się to podoba, takie diablo 2 na sterydach. Remaster dwójki torchę mnie zawiódł, strasznie archaiczna gra xD jakoś człowiek inaczej to zapamiętał. A tutaj miód malina, do tego opcje klanowe. No nie mogę się doczekać premiery
@Obrzydzenie:

za pierwszym razem nie miałem 20 lvl i się okazało że nie dostałem tego achievmentu do mounta.

To chyba się zliczało osobno, 20 level to jedno a Aszawa to drugie. Ja pytałem o to czy dało się jeżdżenie konno odblokować, nie chodziło mi o ten itemek za zabicie Aszawy xd
Ja co do 4 mam mieszane uczucia, z jednej strony przyjemna bardzo, świetna grafika i przyjemny gameplay, ale z drugiej
@Obrzydzenie:

trzeba było mieć 20 i zabić dziwkę, wtedy się dostawało mounta.

A to nie wiem, u mnie to pokazało jako 2 różne osiągnięcia, ale chyba masz rację że trzeba było oba mieć żeby itemka odblokować.

A odblokować jazdy chyba się nie dało, nawet nie próbowałem.

No właśnie byłem tej jazdy konno ciekawy, ale na ile pograłem to kunia się odblokować nie udało ( ͡° ʖ̯ ͡°)