Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehh #!$%@? dzień. Od trzech dni mam jakąś kontuzję w karku z siłowni. Rano zgubiłem kartę płatniczą. W południe rozstałem się z dziewczyną po prawie półrocznym związku, już chwilę nam się nie układało i to była powiedzmy że wspólna decyzja, ale i tak boli w #!$%@? i tym sposobem straciłem partnerkę na wesele kuzyna które jest za trzy tygodnie. A teraz jeszcze bezsenność i wyrzynająca się ósemka. A jutro do pracy pozytyw jest taki że przez bezsenność #!$%@?łem już połowę tasków, a do rana pewnie #!$%@?ę już wszystkie. Potrójne kombo bólu egzystencji działa na mnie tak jakbym wypił karton energoli. Więc pewnie jutro wejdę do biura przywitam się z moim teamleadem i po 20 min wyjdę tylko po to żeby cały jutrzejszy dzień dogorywać, robiąc sobie maraton gry o tron dla zabicia czasu i odciągnięcia myśli, lepsze to od alkocholu. Rodzina daleko, znajomych w swoim mieście nie mam prawie żadnych. #!$%@? kiedyś myślałem że tacy ludzie jak ja nie istnieją i to tylko memy. Ale w takich chwilach jak dziś mam uczucie jakbyśmy dosłownie żyli w jakiś simsach i ktoś z góry celowo chciał mi #!$%@?ć. W sumie to sorka za język, ale muszę jakoś wyrzucić swoją złość a mam kartonowe ściany w bloku a muszę się jakkolwiek wyrzyć. Wiem że inni mają gorzej. Ale mam chwilowy kryzys, pewnie niczego sobie nie zrobię, ale kurcze jest mi teraz ciężko i żal mi samego siebie. Jest godzina 3 w nocy a ja piszę tego posta. Prośba do was Mireczki o jakieś słowo otuchy i pokazanie że nie jestem sam.
#zalesie #przegryw #zwiazki #nocna



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: jakie miasto miras?

W sumie to zawsze jest dla mnie trochę dziwne. Wielkie miasta, a ludzie w nich samotni, jak ktoś straci kontakt z kolegami ze studiów i nie znajdzie żadnych w pracy, to właściwie już jest over dla życia towarzyskiego. Dziwne i smutne zarazem
@dobre_ziajty: Tacy ludzie jak znajduja dziewczyne to chca z nia spedzac 100% czasu, nigdy nie maja czasu dla znajomych (chyba ze wspolnych), zapros takiego na piwo czy cokolwiek to zawsze bedzie odmawial, wiec nic dziwnego ze nie maja potem do kogo sie odezwac jak dziewczyna z takim zerwie.