Wpis z mikrobloga

oczywiście wideo konfederacji?

@Krejziismylife: Film z gościnnym udziałem Sławomira Mentzena umieszczony na platformie youtube przez kanał namzalezy.pl Rozmowę prowadzi Wojciech Siryk

Bo kto inny jak nie memcen ma #!$%@? prostować wasze wyssane z palca kłamstwa i manipulacje na jego temat jak i konfederacji? Twoja babcia?

  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow napisałeś jedno zdanie odnośnie konfy i już manipulujesz. Nie Mentzen usunął, bo jak on sam mówił, eygasł hosting na którym były ustawy, a inne kopie zgubił. I nie swój program wyborczy, bo jak również on sam mówił, to nie był jego program, on go nie pisał.
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: Nad innymi punktami można by dyskutować ale jak widzę "PO chciało ubić LOT" to nie ma co dalej czytać bo autor jest oczywistym głupim politycznym trollem. Niezależnie co mówić o nich to za PO w LOT były włożone duże pieniądze i wyprowadzono spółkę do stanu gdzie w końcu zaczęła przynosić zyski. Jedyna ewentualna "kontrowersja" była że władza zastanawiała się czy warto inwestować tak duże pieniądze ale widząc efekty ich działań
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: Pomijając źródło to powiedz mi w jaki sposób z tego wynika że "PO chciało ubić LOT"?
Próba przejęcia rynku przez dumpingowe ceny nie jest niczym nowym. Przykład można brać z wielu Amerykańskich spółek.
W sprawie Amber Gold były nieprawidłowości chociaż pomimo komisji śledczej jak mnie pamięć nie myli nikt z PO nie został skazany a prawdopodobnie nawet zarzutów nie miał. Tak wiem, że syn Tuska pracował dla OLT tyle, że
  • Odpowiedz