Wpis z mikrobloga

Szukam sobie charakterystyki produktu leczniczego, dla swojej informacji a tutaj taki komunikat

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Anuluj.


Trochę się zdziwiłem, no bo nie jestem lekarzem i w ogóle a to oznacza, że nie mogę sobie poczytać? Jakiś zakaz jest zdobywania wiedzy o lekach jak się niema odpowiedniego kwitu?

#nfz #prawo #lekarz #leczenie #leki #cpl #farmacja
TrueShutDown - Szukam sobie charakterystyki produktu leczniczego, dla swojej informac...

źródło: uguy3ak[1]

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 1
@TrueShutDown: nie martw się, nikt nie będzie ciebie ścigać po IP za podszywanie się pod lekarza/farmaceutę xD Ale jak coś to tutaj masz Rejestr Produktów Leczniczych, gdzie w 100% legitnie możesz sobie znaleźć ChPL dowolnego leku https://rejestrymedyczne.ezdrowie.gov.pl/rpl/search/public


@PawlaczBorzy: Dzieki za link. Nie no to wiem ze nikt tego nie sprawdza, ale zdziwił mnie po prostu sens tego komunikatu. O co z tym chodzi. Czy to po prostu fantasmagorie twórcy strony
  • Odpowiedz