Wpis z mikrobloga

Suma sumarum, jest to strasznie przykre to co się tutaj stało. Ja ogólnie nie mam jakoś spiny z tym modem, wyjdzie to wyjdzie, ale... po pierwsze to sposób w jaki to wyciekło. Mam nadzieje, że to jakiś fejk, bo nie daje wiary, że ktoś potencjalnie młody (nie wiem ile typ ma lat) dał się tak zbaitować i wylał taką spermę, że za cyce udostępnił pliki. Po drugie, to jest to, że w sumie od materiału z 2021 roku... nic się nie zmieniło i w sumie w całej tej sytuacji, aż ciężko NIE WIERZYĆ, że to jest faktycznie najnowsza wersja. Zwłaszcza, że oni (chyba!) mają patronite, więc to już taka mega nieprzyjemna zagrywka chociażby względem patronów.

Szkoda mi też aktorów głosowych, którzy użyczyli im swojego głosu, niektóry już ostatni raz przed śmiercią.

Z jednej strony - szkoda, że to wyszło w taki sposób, bo mapa i sama fabuła ma potencjał na super moda z ciekawą historią i dobrym gameplayem. Z drugiej, może to i dobrze, że leak nastąpił? Po stanie zaawansowania prac (a to podobno jakiś build styczeń/kwiecień tego roku) raczej można się spodziewać, że ten mod w ogóle nie wyjdzie.

Ciekawy jestem czy sami "twórcy" jakoś się do tego odniosą.
#dziejekhorinis #gothic
  • 2