Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa
Cześć, zawołałem cię, ponieważ zaplusowałeś/aś wpis z poniższym tematem.
20 kwietnia 2023 w Irlandii ukazał się raport rządowego Health Protection Surveillance Centre z następującymi informacjami za rok 2022: https://wykop.pl/link/7098419/irlandia-100-diagnoz-zakazen-ziarnica-weneryczna-pachwin-lvg-u-gbmsm-w-2022
Pobierz KawaJimmiego - #bekazlewactwa
Cześć, zawołałem cię, ponieważ zaplusowałeś/aś wpis z p...
źródło: 2b749be811858efa729963b5f941342fb6c01f667043cae7a1c79b1ba0511c90
  • 29
@KawaJimmiego: Dzięki za rzekomy komentarz geja z wykopu. Trochę ciężko mi uwierzyć, że to autentyczny komentarz, bo poza mało odkrywczą obserwacją, że ludzie na portalach do ruchania uczestniczą w nieodpowiedzialnych zachowaniach seksualnych większość jest po prostu bzdurą. Szczególnie kwestie bezpiecznego seksu są poruszane prawie przy każdej imprezie dla osób LGBT+, często również na portalach randkowych.
Szczególnie kwestie bezpiecznego seksu są poruszane prawie przy każdej imprezie dla osób LGBT+, często również na portalach randkowych.


@BabciaMichaua: Praktycznie we wszystkich raportach widać, że to do nich nie trafia. Mało tego, istnieją dość powszechne w tym środowisku odchyły celowego narażania się na zakażenie.
@BabciaMichaua: Przecież on potwierdził to, co ja tutaj piszę, przynajmniej jak chodzi o zachowania i choroby zakaźne. Przeciwko, w ogóle po co nazywać to małżeństwem? Używając lewicowej narracji, to przecież płeć to konstrukt społeczny albo nie istnieje. A co, jak ktoś jest liquid gender? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież on potwierdził to, co ja tutaj piszę, przynajmniej jak chodzi o zachowania i choroby zakaźne.

@KawaJimmiego: No dobrze, to tym bardziej nie wiem jak to jest sprzeczne z tym co ja napisałem?

Przeciwko, w ogóle po co nazywać to małżeństwem? Używając lewicowej narracji, to przecież płeć to konstrukt społeczny albo nie istnieje. A co, jak ktoś jest liquid gender?

Dobra, już widzę, że masz mózg usmażony od wojenek ideologicznych w