Wpis z mikrobloga

Bomb Dope Lime ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pojemność: 150 ml
Cena: 59 zł (jedna buteleczka), 112 zł (dwie buteleczki)

Na wstępie napiszę, że to moje pierwsze podejście do olejków konopnych, więc nie mam porównania do #hempshot albo #greenout ale skoro to nowość na rynku to wypada opisać odczucia:

19:05 - wyjechało 20 ml suplementu diety. W miarce wygląda jak mleko, nie czuć olejem, jest lekko słodkie, na koniec nuta konopna

19:50 - zaczęło wchodzić. Fajne poczucie bycia ociężałym oraz zdolność do śmiania się ze wszystkiego.

20:05 - dopiłem 5 ml

20:40 - śmiech na maksa, coraz większe poczucie ociężałości. Tutaj zaczęły pojawiać się dziwne odczucia typu oddychanie bardzo gorącym powietrzem albo drętwiejący język

21:10 - moi kompani coraz mniej kontaktują. Zamiast śmiechu jest przymulenie

21:30 - odechciało mi się chodzić, położyłem się na kanapę.

22:00-22:55 - bardzo leniwa godzina, połowę czasu przespałem, przez resztę leżałem

23:00 - poczucie zabetonowania zniknęło, zostało tylko zrelaksowanie.

Generalnie bardzo mi się ta faza podobała. Po alkoholu jedynie w głowie się kręci, a tutaj całe ciało ogarnia letarg. Cenowo też wychodzi super - 10 złotych za bardzo przyjemne kilka godzin. Być może te dodatkowe 5 ml było niepotrzebne i wpłynęły na rozwój fazy przymulenia (do przetestowania).
#bombdope
Artok - Bomb Dope Lime ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pojemność: 150 ml
Cena: 59 zł (jedna buteleczka), ...

źródło: IMG20230512191403_1

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 1
@death070: najtaniej na cannamarket.pl
Musisz dodać dwie sztuki do koszyka i dodać kod rabatowy za zapisanie do newslettera. Wtedy wychodzi 112 zł za dwie buteleczki z wliczoną dostawą paczkomatem.

A jak chcesz tylko jedną sztukę to na Allegro.
  • Odpowiedz
Fajne poczucie bycia ociężałym

coraz większe poczucie ociężałości

Zamiast śmiechu jest przymulenie

odechciało mi się chodzić, położyłem się na kanapę.

@Artok:
Kurła, no wypisz wymaluj jak przed czterdziechą, tyle, że na trzeźwo. I ludzie jeszcze za to płacą! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@youngboomer: dawkowanie jest indywidualną kwestią, można wypić solidną porcję na początku i potem już nic nie dopijać.

@death070 starczy, jak jesteś doświadczony to na cztery razy spokojnie. Jeżeli początkujący jak ja to nawet na 7-8.
  • Odpowiedz
  • 0
@death070: i tu jest problem, ponieważ nie miałem jeszcze okazji do palenia rzeczy na m ( ͡° ʖ̯ ͡°) Aczkolwiek kolega próbował i mówi, że palona m go tak nie uziemiła, tylko po prostu był bardziej senny. Ale nie czuł się ocieżały.
  • Odpowiedz
Siemanko ! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wielkie dzięki @Artok, cieszymy się, że byłeś zadowolony z efektu !

Zawsze pamiętajcie o swojej codziennej dawce 2,5 ml ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i oczywiście, żeby nie było tak sucho, mam dla Was coś specjalnego - rabat 20% na wszystko od marki Bomb Dope. Jakość pierwsza klasa, a teraz jeszcze w super cenie. Ale
  • Odpowiedz
  • 0
@BombDope_PL: o, to ja chcę się jeszcze dowiedzieć, kiedy do Cannamarket.pl wleci ten drugi smak (brzoskiniowy). Jest na waszej stronie, ale nigdzie do kupienia nie znalazłem.
  • Odpowiedz
@Artok: Nowy smak z pewnością pojawi się w czerwcu, ale niestety nie możemy zdradzić więcej szczegółów ¯\(ツ)/¯ Zachęcamy do śledzenia naszego Instagrama, z pewnością pojawią się tam informacje ! :D
  • Odpowiedz
@BombDope_PL
Zachęciliście, jutro stestuję i dam recke na allegro
( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogólnie trochę zabawna jest ta nazwa; "dope" czyli narkotyki po angielsku i "bomb" kojarzy się z niezłą bombą czyli fazą xD
+ rysunek bomby z czerwonymi oczami

Konkurencja raczej kreuje to jako suplement - fitoskladniki, relaks, sen blabla i "ukrywa" potencjalne działanie powiązanie z inną znaną substancją xd
  • Odpowiedz