Wpis z mikrobloga

#przegryw sa ponoc ludzie którzy nie mogą wytrzymać w samotnosci jeden dzień spędzony w domu nic nie robiąc xD a dla mnie wiekszosc zycia tak wygląda. Kompletnie nie mam żadnego celu na kolejne dni i tak rok za rokiem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 112
@Scarface83:

sa ponoc ludzie którzy nie mogą wytrzymać w samotnosci jeden dzień spędzony w domu nic nie robiąc xD


W trakcie lockdownów przecież normictwo mało co się nie zesrało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Non stop pojawiały się różne artykuły o depresjach na skutek izolacji i w ogóle :D
  • Odpowiedz
@Scarface83: od 3,5 roku żyję tak, mało wychodzę rower spacer do sklepu to głównie, czasem pojadę na wycieczkę czy do sklepu. Nie żebym wcześniej był jakoś super aktywny poza domem ale w zasadzie to uważam że dużo osób sobie wkręciło że muszą non stop być poza domem bo tak naprawdę sami sobie czasu z samym sobą nie potrafią zorganizować.
  • Odpowiedz
@eisil: hehe. Pamiętam że wtedy czułem się jakbym był z zupełnie innego gatunku, wszyscy naokoło płatki pałki bo nie można nigdzie wyjść imprezy odwołane... A ja #!$%@? jajka na czillu w domku sobie siedziałem xd
  • Odpowiedz
@Scarface83: Są interowertycy i ekstrawertycy. Jedni otrzymują energię z siedzenia w domu samemum w spokoju a drudzy za pomocą kontaktów międzyludzkich. Ja dla przykładu nie byłbym w stanie codziennie wychodzić na dwór i się socjalizować jak oni a oni nie mogą się izolować przez większy okres czasu (dla niektórych 1 dzień na to wychodzi). Nie ma nic w tym dziwnego i osoby co "siedzą codzennie w samotności w domu" nie
  • Odpowiedz