Wpis z mikrobloga

Przyznam szczerze, że bawi mnie fakt że taka Zelda: BotW i Zelda: TotK to 10/10 wystawiane przez prawie wszystkie redakcje, gdzie słaba optymalizacja i pokaz slajdów (nie zapominajmy że BotW to był tytuł startowy Switcha) nie powoduje obniżenia oceny, podczas gdy tytuły takie jak Star Wars Jedi: Survivor czy Redfall mocno obrywają za spadki klatek xD
#nintendoswitch #playstation #xbox
  • 35
@iamtehwin: ale czekaj.. ToTK ma słabą optymalizację? Na podstawie czego to wnioskujesz? Bo z tego co ja czytałem to opinie są raczej pozytywne. Jak to chcesz porównywać do Jedi Survivor czy Redfall, który przede wszystkim tak oceniany nie był z powodu optymalizacji i często recenzenci mówili, że jakieś tam problemy techniczne to najmniejszy problem tej gry.
  • 0
@Jedrek313: Spędziłem przy TotK ponad 30 godzin na patchu 1.1.0, wystarczyło podpalić ciernie rosnące obok jednej z wież by wywołać płomienie i wiatr, co spowodowało niesamowity spadek klatek xD Jakie stabilne 30 fps? xD

Owszem, bawię się dobrze, ale 10/10 to to nie jest. Odgrzany kotlet w sporej części i spadki wydajności to dla mnie minus.
@iamtehwin: specjalnie dla ciebie obejrzalem omowienie gry na digital foundry i ziomek mowi, ze niedawno wyszedl patch po ktorym cala gra smiga w stabilnych 30 fpsach. Botw przycinki mial tylko w lesie korokow gdzie nie bylo zadnej walki. Wiec nie wiem o co ci chodzi, tym bardziej, ze switch to przenosna i do tego juz stara konsola


@Jedrek313: typ ma sraczke o nintendo a specjalnie kupił ich konsolkę by piracić
wystarczyło podpalić ciernie rosnące obok jednej z wież by wywołać płomienie i wiatr, co spowodowało niesamowity spadek klatek xD


@iamtehwin: to twoje 'wystarczy' to doslownie jeden z bardziej wymagajacych efektow graficznych ktory uwala nawet takie ps5, chocby w takim ostatnim Plague Tale najbardziej wymagajaca sceną byla wlasnie palaca sie trawa xd
  • 0
@Kryspin013: Przyszedł fanboj i zaczyna swoje teorie ludziom wciskać. Więc powiem jak było - kupiłem Switcha na premierę, potem kilka gier, w tym kolekcjonerskich takich jak właśnie BotW czy Three Houses. Ale oczywiście wiesz lepiej xD

W ogóle TotK kiedyś byłoby zwykłym dodatkiem jak Frozen Throne do W3. Ale teraz to osobna gra, a praktyka jest taka ze zmienili moce, mapa jest w 85% ta sama (dorzucili latające wyspy jeszcze i
Więc powiem jak było - kupiłem Switcha na premierę, potem kilka gier, w tym kolekcjonerskich takich jak właśnie BotW czy Three Houses. Ale oczywiście wiesz lepiej xD


@iamtehwin: Kupiłeś switcha na premierę ale to mnie nazywasz fanbojem? xD

W ogóle TotK kiedyś byłoby zwykłym dodatkiem jak Frozen Throne do W3.


@iamtehwin: Tak, pewnie coś jak fallout 1 i fallout 2 xD

W ogóle TotK kiedyś byłoby zwykłym dodatkiem jak Frozen
@iamtehwin: tak swoją drogą to trochę bawi mnie twoja ignorancja. Obejrzałem sobie teraz z ciekawości kilka wideo o wydajności na switchu. Kanały technologiczne mówią, ze w zasadzie ta nowa zelda to jest mistrzostwo optymalizacji na takim gównianym sprzęcie jakim jest switch ale przychodzisz ty i mówisz, że #!$%@? zrobili xD
@Kryspin013: switch jest mocniejszy od ps3 i x360. Ramu ma nawet 8x więcej niż te konsole. Jednak jakoś GTA V robi większe wrażenie na tych starych konsolach niż zeldy na switchu. Zeldy wyglądają jak jakieś gierki z ps2 lol
ze w zasadzie ta nowa zelda to jest mistrzostwo optymalizacji na takim gównianym sprzęcie jakim jest switch ale przychodzisz ty i mówisz, że #!$%@? zrobili xD


@Kryspin013: może dlatego że są przyzwyczajeni do takich wybitnych portów jak ark survival evolved czy ostatnio Man of medan z limitem 24 FPS i ustawieniami very very low. Albo widzieli te pokemony które wyglądają jak z ps1.

Po prostu byli w szoku że jakaś gra
@SmugglerFan: pokemony to gówno jakościowe i za to powinno się #!$%@?ć nintendo bo o ile jakieś arki to gry innych producentów tak nintento bezpośrednio się podpisuje pod pokemonami. No ale fani poksów i tak kupią więc game freak nawet nie musi się starać xD

@Kryspin013: switch jest mocniejszy od ps3 i x360. Ramu ma nawet 8x więcej niż te konsole. Jednak jakoś GTA V robi większe wrażenie na tych starych