Wpis z mikrobloga

Prawilnie przypominam że konfederacja to jedyna partia przeciwna:
- Nowym podatkom
- Likwidacji gotówki
- Zakazom aut spalinowych
- Fir for 55
- Ukrainizacji polski oraz wojnie
- Drukowaniu pieniędzy
- Segregacji sanitarnej i szczepieniom

Wszystkie inne partie ramię w ramię głosują w tych sprawach dokładnie tak samo. A polactwo i tak na nich nie zagłosuje bo nie pozwalają się skrobać julkom i nie lubią LGBT. Durny naród bez przyszłości

#bekazlewactwa #konfederacja #koronawirus #szczepienia #ukraina #inflacja #gospodarka #szczepienia #polityka
Viado - Prawilnie przypominam że konfederacja to jedyna partia przeciwna:
 - Nowym po...

źródło: Er7rN-jXEAI6ZIG

Pobierz
  • 41
@Viado: A czy kobieta będzie mogła usunąć niechciany płod? Czy państwo będzie świeckie, bez nauczania religii w szkołach a wspólnoty wyznaniowe nie będą dotowane? Czy prawo do nadawania przez TVN będzie niepodważalne? Czy osoby homoseksualne będą mogły egzystować na takich samych prawach jak hetero? Czy członkostwo Polski w UE będzie konstytucyjne i niezaprzeczalne?
Czy ataki na mniejszości narodowe, seksualne, wyznaniowe będą ścigane przez aparat państwowy i karane z całą surowością?
@Viado: dobrze, czy wyborca konfederacji zdaje sobie sprawę jak wyglądają zależności biznesowe w tych czasach? Jak bardzo jesteśmy uzależnieni od zachodu? Czy wyborca konfederacji potrafi zaproponować inny sposób na zbudowanie PKB?

Z tego programu wynika jedno: niczym nie różnicie się od tęczowych, socjalistycznych zjebów, które myślą, że pieniądze z nieba spadają, pozdr
- Nowym podatkom


@Viado: chyba że w ustawie są inne rzeczy których chcą. Za podwyższeniem kwoty wolnej od podatku jak na złość byli przeciwni.

- Likwidacji gotówki


@Viado: Póki co to nikt nie podsuwa tego pomysłu pod głosowanie.

- Zakazom aut spalinowych


@Viado: jak wyżej.

- Fir for 55


@Viado: też chciałbym dalej być uzależniony od ruskiego węgla i gazu. A nie, nie chciałbym!

- Ukrainizacji polski oraz
@Viado: jak dla mnie to delikatnie mówiąc naiwny jest ktoś kto w to wierzy, musi jescze nie rozumieć jak działa polityka. Ja już przeszedłem przez takich populistow , pamiętam też przeszłość ich lidera. W ogóle polecam patrzeć bardziej holistycznie , czy to ma prawo działać a nie na spis punktów z dupy. Napisać że chce to ja se mogę wszytko.