Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, że wyzysk, januszerka, niskie płace, niegodne warunki, umowy śmieciowe, brak poszanowania o związki zawodowe, łamanie praw pracowniczych i omijanie podatków socjalistycznej idolki i liderki spurek to jest coś wyjątkowego to jest metafizyka, spodkanie z najwyższym, a wyzysk u innych osób nie będących socjaluchami to jest zwykła biologia, zwykły wyzysk, januszerka, niskie płace, niegodne warunki, umowy śmieciowe, brak poszanowania o związki zawodowe, łamanie praw pracowniczych i omijanie podatków XD

#konfederacja #polska #lewica #razem #polityka #4konserwy #neuropa #bekazlewicy #bekazlewakow #bekazlewactwa #bekazpodludzi
  • 4
  • 7
@PrzeKomentator: tylko to nie konfiarze wygłaszają socjalistyczne i lewicowe postulaty często populizmy. Nie uważasz, że lewaki powinni jako wzór do naśladowania stosować się do tego co głoszą aby pokazać, że "da się" i pokazać dobry przykład? Jak oni się nie stosują do swoich postulatów to reszta społeczeństwa się tym bardziej nie będzie do tego stosowała i będzie wyśmiewała te hipokryzje jak ja np. to zrobiłem, to jest normalne, logiczne. Ktoś mądrze
  • 1
@PrzeKomentator: dlatego nie zastosowaliśmy, bo spurek mówi odmiennie co innego i jest to śmieszną groteską, że mówi coś, a w praktyce robi inaczej - to się nazywa hipokryzja i zawsze ona będzie śmieszyć. Co do tego, że pracodawca może robić z pracownikiem co chce to Konfa i jej elektorat nie jest monolitem, ja np. uważam, że lewica coś dobrego dla świata czasami zrobiła jak np. prawa pracownicze i jestem ich ogromnym