Wpis z mikrobloga

@TroszkeUroczy:

jakiś typ na wykopie myśli, że zachowanie Ukrainki w autobusie odzwierciedla zachowanie Ukraińców


Oczywiście że odzwierciedla. Ciężko jest tego nie zauważyć w miejscach publicznych. Po prostu wyjdź z piwnicy tumanie xd
  • Odpowiedz
@pieknylowca: w Katowicach to samo. Gdzie nie wejdziesz, to najbardziej mordę drą Ukraińcy. Nic do nich nie mam, ale w pewnych miejscach wypada zachować jakąś kulturę. Np. w miejscach co-workingowych, przeznaczonych do nauki / pracy zdalnej czy po prostu w sklepach, gdzie Ukry są bardzo głośni. Mnie to #!$%@? niemiłosierni.e
  • Odpowiedz
@TroszkeUroczy: ja się podpisuję pod tym co OP napisał. Najgłośniejszy naród, drą mordę gdzie popadnie, zachowują się jakby byli u siebie w chlewie. Nawet w miejscach przeznaczonych do pracy / nauki - to samo. Jasne, mają #!$%@?, nie chcieli tu przyjeżdżać, życie zmusiło. Ale pewne rzeczy po prostu się widzi i tyle.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: nie wiem czy to miala byc zarzutka czy nie, ale sam od bardzo dawna uwazam ze brak umiejetnosci sciszenia sie w miejscach publicznych charakteryzuje istotna czesc Ukraincow w Polsce. Nie widze nic w tym zbytnio obrazliwego xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.