Wpis z mikrobloga

#eldenring
Dość! Mam lepsze rzeczy do roboty w moim czasie wolnym niż frustrujące próby pokonania bossów w tej grze. Płyta idzie w pudełko i na półkę. Dziękuję twórcom za te przygodę. Może jak wyjdzie dodatek to powrócę.
  • 9
@Tulej_Tulejka: jaką klasą grasz? Próbowałeś korzystać z poradników? (Na tym polega ta gra). Jak wyjdzie dodatek to nic się raczej nie zmieni oprócz hypu na grę i ilości graczy do pomocy bo sam dodatek będzie dla postaci po ukończeniu gry i zapewne poziom trudności będzie wysoki. Próbowałeś przyzywać pomoc przy bossach lub w trakcie gry? Przyzywałeś summony które ułatwiają grę? Na jakiej grasz platformie?
@Aeterna oczywiście korzystałem z pomocy duchów i gram już dość długo, bo na iłem 130 lvl. Gram na ps5.
Ale po prostu brakuje mi już cierpliwości i czasu. Mam np. Dosłownie godzinę na grę wieczorem, więc jak zacznę walczyć z ognistym olbrzymem, to wiem, że on jest w zasięgu moich umiejętności, ale mam za mało czasu, żeby się w czuć, albo go prawie już wykańczam, popełniam mały błąd i znów wszystko od
@Tulej_Tulejka: PS5 też to jak coś mogę pomóc. Jesteś daleko. Szkoda to zmarnować a powinienem za pierwszym razem pomóc Ci go kropnąć. Chyba że odpuszczasz to nie naciskam ale warto skończyć i mieć satysfakcję bo jesteś daleko.
@Aeterna miło z twojej strony. A to się tak da, że konkretny gracz może pomóc? Myślałem, że tylko losowo dobierani. Nie mam zupełnie obycia w graniu online. Nie wiem, czy w ogóle mi pójdzie, bo mam internet z telefonu i typ połączenia Nat3, a z tego co czytałem, to słabo do grania online. Choć w borderlandsach się udało, ale jak próbowałem najechać świat innego gracza w ER to czekałem i czekałem i
@Tulej_Tulejka: co do NAT to ja wiem że jeden typ mam na światłowodzie a w razie co drugi jako hot spot z telefonu także na pewno się z każdym łączę. Tak może pomóc każdy gracz wtedy wpisujesz hasło w ustawieniach takie jak ten gracz który ma pomóc (level nie ma wtedy znacznia). Ja też jestem głównie single player ale Soulsy są fajne zwłaszcza jak się pomaga. Jakbyś Ci przejdzie to napisz,