Wpis z mikrobloga

@smialson: sezon 2002/03 to było mistrzostwo. Nie chcę brzmieć jak boomer i mówić "kiedyś to było", bo taki Real w ostatnich latach to naprawdę poziom legendarny, ale wtedy każda drużyna z topu mogła pochwalić się kilkoma piłkarzami, których obecnie pamięta każdy, kto się wtedy interesował piłką. Trzy włoskie drużyny w półfinale: Juventus (Del Piero, Nedved, Trezeguet, Buffon, Thuram, Camoranesi, Davids), Milan (Shevchenko, Inzaghi, Seedorf, Dida, Nesta, Maldini, Rivaldo), Inter (Toldo, Vieri,
@typowy_lobuz: AC Milan to nazwa własna (klub założony przez Anglika), gdyby dodawać miasto (tak jak przy reszcie drużyn) to byś miał AC Milan Mediolan. Dla Anglika jest spoko, bo ma AC Milan vs Inter Milan :)
ktoś pamięta mecz Real-ManU?)


@RafalLygrys: Jeden z najlepszych dwumeczów w historii tej imprezy.

Ale z tym "kiedyś to było" to jednak jesteś jak boomer. Ostatnich kilka edycji naprawdę z epickimi historiami.
@rooger: po prostu w sezonie 2002/03 miałem 9 lat, dlatego patrzy się bardzo sentymentalnie. Dlatego dla mnie np. taki mundial 2006 > mundial 2022, choć ostatnie MŚ (pomijając oczywiście kontrowersje z gospodarzem) to był poziom naprawdę godny tej imprezy.