Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Z tym że nie musi to wygląda to i tak samo u kobiet jak i u facetów. Mam znajomego co ma już żonę jest gruby i na słowa by schudł mówi że już nie musi o siebie dbać bo ma żonę. Wiec to w obie strony działa.
A Twoje zdanie "że nie ma żadnego złego profilu..." przeczy samo sobie
@marcus777: myślę że to zależy, jak patrzyłem sobie u znajomej tuż po tym jak zresetowała konto, to faktycznie, było bardzo dużo atrakcyjnych i ciekawych osób. Gdy spotkaliśmy się po 2tygodniach, to poziom facetów drastycznie spadł, No po prostu tragedia i nie było w czym wybierać
@marcus777: no tak to wygląda. konkurencja u facetów jest coraz bardziej wyśrubowana. kiedyś ludzie próbowali się wybić przez śmieszny opis, później przez stosowanie jakichś psychologicznych sztuczek w otwieraczach, później zaczęła się moda na zdjęcia z psami bo wyszły jakieś badania że dają większą szanse na swipe, teraz jesteśmy na etapie gdzie zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej to podstawa(swoją drogą jeszcze kilka lat temu pozwoliło to ładnie wybić się na tle typowych
  • 0
@dragon7: No siedzą. Ja tez tam mam konto a jestem raczej w topie. 5 minut ale szansa na dupe na która nie trzeba nic robić wiec maja konta. W pracy żony nie poznam, jak wychodzę to robię interesy.
@Berrcikk: może tak być. nie wiem kiedy go założyła i jak często wchodzi. Jest tez różnica w wieku - ja szukam <24 ona >24 wiec inny łeb i status osób, ale różnica
@marcus777: >.> ostatnio poznałem fajną laskę, u kolegi na placu firmowym, rozmowa szybko się rozkręciła, nawet sexy były, ładna choć trochę niska, wygadana, pewna siebie, nie wiem czy chce sobie szukać kolejnego problemu ale... nooo xD Patrząc o tych laskach z tindera co w necie się użalają wątpię że mają taki flow aby na żywo prowadzić dyskusję bez pomocy google i rozkmin.
@Kindybal_xD: z tego co laski piszą wynika że
@marcus777: jak ostatnio sprawdzałem to te smart photos było dość zbugowane i ogólnie nie wiadomo było czy dobrze działa. mi chodziło o jakieś decyzje poparte badaniami np: 57% kobiet woli zdjęcia na których facet patrzy się w lewo itp xD

Ja mam filmy gdzie gram koncert albo taki gdzie cztery dupki (koleżanki ofc ( ͡º ͜ʖ͡º)) wiszą mi na szyi i to nie wystarcza by mieć
Ja mam filmy gdzie gram koncert albo taki gdzie cztery dupki (koleżanki ofc ( ͡º ͜ʖ͡º)) wiszą mi na szyi i to nie wystarcza by mieć match z topami

Mnie jako różową by to zniechęciło. A no bo nie lubię babiarzy i bym założyła że szukasz luźnej relacji. Raz Julka jak Jolka.
Moja koleżanka znalazła męża na Tinderze, kolega znalazł partnerkę na tinderze i ja swojego niebieskiego