Wpis z mikrobloga

@isoversomuch ja po prostu ułożyłem sobie w głowie swoje poglądy w wieku dwudziestu kilku lat, znalazłem partię która ma mocno podobne stanowiska i na nią sobie głosuje od tego czasu
Czemu tak dużo osób najeżdża na drugą stroną ( lewą na prawa i na odwrót), a nie mówi się o tym dlaczego głosować na partie X bo "tu wpisać zalety" tylko dlaczego NIE głosować na tą drugą.

Mam 20+ lat jestem mężczyźną, czy ktoś może mnie przekonać na kogo głosować czy znowu olać wybory jak będzie okazja ?


@isoversomuch: nie olewaj wyborów bo w praktyce przyczyniasz się wtedy do zwiększania znaczenia
@isoversomuch: ponieważ, że tak posłużę się literackim przykładem, tak niegdyś skrzętnie pomijanym:
"Trzeba wybrać mniejsze zło."
Działania pozytywne - korzystne reformy, inwestycje itd. podlegają przeróżnym zewnętrznym ograniczeniom, Te negatywne już dużo mniej - kraść jest łatwiej niż budować.
Więc te różne partyjne zalety, to w sumie różnie z nimi może być. Ale kto kradnie więcej i bezczelniej to już wiemy stuprocentowo.
@isoversomuch: napisze tak. Osobiscie mam zamiar glosowac na konfederacje. Powody:

- W czasie covida bronili obywateli przed nielegalnymi rozporzadzeniami i przestrzegali przed rujnowaniem gospodarki
- Ciegle postuluja o uproszczenie prawa podatkowego
- Sprzeciwiaja sie polityce socjalnej
- JAKO JEDYNI glosowali przeciwko skrajnie szkodliwej ustawie pozwalajacej na wyrzucenie czlowieka z jego wlasnego mieszkania za pomowienie
- Dodatkowo tylko oni poruszaja temat prawa najmu chroniacego pasozytow i chca jego zmiany

Warto tez wspomniec
@isoversomuch: jak napisal @USSCallisto antykonfederackich trolli nie ma co pytac. Zacytuje samego siebie:

1. na nikogo

2. nie na konfederacje

3. nie wiem

4. cisza


Ostatnio doszedl punkt 5 czyli "nie trzeba dawac alternatywy bo to nie klub pilkarski".


I w tym wpisie punkt 6. czyli "przed wyborami wypelnij sobie internetowy quiz".
https://wykop.pl/wpis/71268767/dobra-bo-jest-spam-antykonfederacki-24h-7-ale-nie-#252226733
Bloodhorn - @isoversomuch: jak napisal @USSCallisto antykonfederackich trolli nie ma ...

źródło: alternatywa2

Pobierz