Wpis z mikrobloga

Jesteśmy już po pierwszych półfinałowych rozstrzygnięciach w #eurowizja, więc podaję Wam, jak to wyglądało w #ankietaeurowizja:
#norwegia - 59 głosów na "tak" (67.82%)
#malta - 20 (28.17%)
#serbia - 40 (40.4%)
#lotwa - 61 (59.22%)
#portugalia - 48 (48.98%)
#irlandia - 26 (27.08%)
#chorwacja - 114 (73.55%)
#szwajcaria - 48 (47.52%)
#izrael - 47 (51.09%)
#moldawia - 83 (80.58%)
#szwecja - 70 (56%)
#azerbejdzan - 24 (26.09%)
#czechy - 79 (78.22%)
#holandia - 28 (25.23%)
#finlandia - 140 (86.42%)

Oczywiście wartości pochodzą z momentu zakończenia głosowania, więc mogą różnić się one odrobinkę względem tego, co widzicie obecnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najbardziej spodobała się Wam - zarówno ilościowo, jak i procentowo - propozycja Finlandii, kończąca ten półfinał. Najmniej głosów na "tak" zdobyła Malta, a procentowo - Azerbejdżan.

I to tyle z mojej strony na dziś, widzimy się w czwartek. Powinno być nas więcej - ze względu na występ "naszej Bejba", ale dziś - mimo, że jesteśmy po zmianach utrudniających korzystanie z "portalu ze śmiesznymi obrazkami" - nie było wcale tak źle. No, ale z publikacją ostatecznych statystyk zaczekam na zakończenie konkursu. Dziękuję Wam za dzisiejsze głosowanie i do zobaczyska pojutrze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • 2
Ech, teraz dopiero zauważyłem, że popełniłem małe przeoczenie - to nie Azerbejdżan uzyskał najsłabszy procentowo wynik, lecz Holandia.
  • Odpowiedz
@plackojad: w poprzednich latach brałem udział w ankietach, teraz nawet nie widziałem xD A nawet jakbym zobaczył to pewnie bym sobie darował chodzenie po tagu, bo g*wniany nowy wykop.
  • Odpowiedz
@plackojad: lol, rzeczywiście xD Na to bym nie wpadł.

Ale i tak na mobilnym klikanie po profilach to jak cięcie się tępą żyletką. Ech, co ten wykop.
  • Odpowiedz