Wpis z mikrobloga

Może za jakiś czas zrobię ku przestrodze braci z tagu i inceli listę artykułów naukowych i książek do poczytania na temat szkodliwości i dewastującego wpływu korzystania z prostytutek bo #!$%@? mnie zalew beciaków normalizujących swój upadek moralny i psychiczny. Chłopaki z tagu #przegryw nie dajcie się zwieść na jakieś #divyzwykopem i inne normalizowanie prostytucji z tym trzeba walczyć i żeby wam do głowy nie przyszło skorzystać z tego bo to głupota.

PROSTYTUCJA=PATOLOGIA

Daj plusika jakbyś była zainteresowany takim zbiorem artykułów nt. szkodliwości prostytucji

#przegryw #blackpill
  • 90
wpływ ma na faceta całkowity brak seksu i dostępu do niego?


@Powiew_morskiej_bryzy: @reydel brak seksu oczywiście jest tragicznym zjawskiem, natomiast prostytucja absolutnie nie może być traktowana jako rozwiązanie tego problemu gdyż w ostatecznym rozrachunku szkodzi psychice bardziej niż brak seksu.

Przede wszystkim dla incela i kogolwiek ODRADZAM korzystanie z prostytutek. Widzę że na wykopie te tagi divyzwykopem itd po przegrywowych tagach lata sporo cuckoldów na wyparciu którzy korzystają z nich i
@twojastara_glosuje_na_korwina Co jest gorsze ?

Frustracja seksualna czy chodzenie na dziwki?

Skoro problem incelizmu ciągle się powiększa to myślę że to pierwsze. Zresztą badano już incelów. Sama definicja incela wprost mówi z czym ma problem.

Czy faceci narzekają na dostęp do legalnej prostytucji? Nie zauważyłem tego nigdzie, ciekawe w czym tkwi sekret tego problemu.
@twojastara_glosuje_na_korwina: Taki głos jest potrzebny bo rzeczywiście jest spora presja. Prostytucja jako "rozwiązanie" problemu to tak naprawdę kapitulacja na zasadzie; przestańmy się czymkolwiek przejmować, wszyscy ze wszystkimi, hulaj dusza piekła nie ma - lub gorzej, nam wolno a szara myszka ma nadal czekać, co feministki zaraz wyłapują i przeklejają koleżance szarej myszce jako argument że też powinna się wyszaleć.

#!$%@?, spermiarze i redpillowcy to rak, są częścią problemu i należy ich
@twojastara_glosuje_na_korwina ale prostytucja istnieje w takiej lub innej formie od zarania dziejów. Jest to część naszego społeczeństwa i zjawisko znane naszym ojcom, dziadkom i praprapra dziadkom. Moim zdaniem dużo bardziej szkodliwe są tinderki, OFy, instagramy i tego typu rozrywki. Spermiarze z braku dostępu do kobiet są gotowi płacić duże pieniądze za jakąkolwiek interakcję z e-prostytutką której nawet nie mogą dotknąć. A przez takie tinderki chady mają dostęp do 90% kobiet i nie
@twojastara_glosuje_na_korwina: gdyby ci zależało na tym to #!$%@?łbyś wypok badaniami i argumentami jak Clint Eastwood i odszedł ku zachodzącemu słońcu zostawiając blackpillowców z dysonansem poznawczym i przebitą bańką. Zamiast tego miotasz się jak idiota i kręcisz w kółko jak bąk szukając ich akceptacji. Ty aspirujesz na lidera ruchu społecznego? Weź idź szukaj atencji gdzie indziej. Zresztą to zachowanie charakterystyczne dla różowych i sojaków z małymi penisami.
Pobierz heartheroar - @twojastaraglosujena_korwina: gdyby ci zależało na tym to #!$%@?łbyś wy...
źródło: natura
@twojastara_glosuje_na_korwina: w takim razie jak to wytłumaczysz?

W Holandii osobom niepełnosprawnym dwa razy w miesiącu przysługują refundowane spotkania z asystentką seksualną. W Szwajcarii państwo dofinansowuje im masaże erotyczne. Pierwsze asystentki seksualne dla osób niepełnosprawnych w Czechach zaczęły pracować w 2015 roku. Są one specjalnie przeszkolone do pomocy w zaspokajaniu potrzeb seksualnych osób niepełnosprawnych. Wbrew pozorom, nie chodzi tu tylko o sam seks. Spotkania w dużej mierze opierają się na dotyku –
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.