Wpis z mikrobloga

Może za jakiś czas zrobię ku przestrodze braci z tagu i inceli listę artykułów naukowych i książek do poczytania na temat szkodliwości i dewastującego wpływu korzystania z prostytutek bo #!$%@? mnie zalew beciaków normalizujących swój upadek moralny i psychiczny. Chłopaki z tagu #przegryw nie dajcie się zwieść na jakieś #divyzwykopem i inne normalizowanie prostytucji z tym trzeba walczyć i żeby wam do głowy nie przyszło skorzystać z tego bo to głupota.

PROSTYTUCJA=PATOLOGIA

Daj plusika jakbyś była zainteresowany takim zbiorem artykułów nt. szkodliwości prostytucji

#przegryw #blackpill
  • 90
  • Odpowiedz
@wigglewiggle69 Do instynktów? A od kiedy keks to jest instynkt? To jest jedna z podstawowych potrzeb. Ty o tym nie wiesz, bo masz go regularnie, więc najlepiej będzie jak się nie będziesz w tym temacie wypowiadać.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: wiesz co ci powiem gościu? jesteś najbardziej toksycznym użytkownikiem na tym portalu, z prawie każdego twojego wpisu leje się tyle jadu i zawiści że to jest mega żałosne, strasznie mi cię żal typie. Z tobą KAŻDA kobieta by nie wytrzymała a i wiem pewnie jak fizycznie wyglądasz - odrażająco...
Naprawdę zrób coś ze sobą bo takie pisanie z 5 lat i potem magik będzie ci pisany... naprawdę takiej dawki nienawiści
  • Odpowiedz
Z tobą KAŻDA kobieta by nie wytrzymała a i wiem pewnie jak fizycznie wyglądasz - odrażająco...


@SanSebastian666: dzięki za potwierdzenie blackpillu xD Wszystko sprowadza się dla ciebie do kiepskiego wyglądu i o tym właśnie mówie w swoich wpisach
  • Odpowiedz
seks to jest PODSTAWA życia, piramida masłowa spód, filar wszystkich potrzeb


@Pozytywny_gosc: przestańcie powielać te kłamstwo jeśli chcecie byc brani na poważnie - podstawa piramidy masłowa to są rzeczy niezbędne do przetrwania jednostki - zaspokojenie głodu, pragnienia, potrzeby snu i utrzymania odpowiedniej temperatury ciała - seks o ile pamiętam nie jest potrzebny do przetrwania więc nie manipulujcie
  • Odpowiedz