Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #bekazkatoli #rodzina #polityka #patologiazewsi #bekazpisu #rakcontent
ATAK NA RODZINĘ
ATAK NA WARTOŚCI CHRZEŚCIJAŃSKIE
ATAK NA TRADYCYJNE WARTOŚCI

To są prawdziwe powody śmierci tego dzieciaka a nie patologia i zaniedbania na każdym poziomie, czego nie rozumiecie?
Jakbyście chodzili do kościoła i się modlili to by tej tragedii nie było, proste nie? Dofinansowanie dla każdego kościoła i rodziny z niebieską kartą, startujemy z programem katopato+.

xD
Krs90 - #bekazprawakow #bekazkatoli #rodzina #polityka #patologiazewsi #bekazpisu #ra...
  • 12
@Kryspin013: A może ty jesteś przygłupim fanatykiem po prostu? Dla mnie jeśli chłop obiektywnie powie coś logicznego co zgadza się z prawdą, to nie bede zaklinal rzeczywistości i płakał że
łee pisowiec czyli #!$%@? farmazony!!!
w tej sprawie ma racje i to co mówi dotyczy pewnej kewstii cywilizacyjnej, więc niedołęstwo i obłuda pisu nie ma tutaj znaczenia. Ten człowiek jest też profesorem, więc równie dobrze moge potrafktować to co powiedział czysto
@Kryspin013: A może ty jesteś przygłupim fanatykiem po prostu


@jaszczurki: napisał mi to typ spamujacy tutaj frondą xD

Dla mnie jeśli chłop obiektywnie powie coś logicznego co zgadza się z prawdą,


@jaszczurki: typie, czarnek zawsze #!$%@? to samo i wyskakuje z syndromem oblężonej twierdzy by się zesrać jak to biedna mniejszość "chrześcijańska" jest dyskryminowana w Polsce XD

Mam ci jego inne cytaty przytoczyć gdzie budował sobie elektorat na tragedii?
@Kryspin013: Po pierwsze, to PiS jest prawicą tylko według waszych wypaczonych standardów. PiS może mieć decyzyjność, ale za sznurki w kwesti sympati społecznych, przekonań ludzi i wprowadzania prawa w polsce pociąga ktoś kto bynajmniej Polakiem nie jest.

I btw, ty na pewno nie jesteś multi @seksownie? Takie same bzdury wypisujesz

Nie znam typa, to moje pierwsze konto tutaj, zachowaj urojenia dla siebie.
PiS może mieć decyzyjność, ale za sznurki w kwesti sympati społecznych, przekonań ludzi i wprowadzania prawa w polsce pociąga ktoś kto bynajmniej Polakiem nie jest.


@jaszczurki: Niech zgadnę, Niemiec Tusk? xD
PiS ma decyzyjność, ma większość, ma rząd ale oczywiście jak coś jest złego to nie ich wina, tylko lewactwa, niemców, ruskich, diabła, Tuska, LGBT i kogo tam mają jeszcze na swojej liście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)