Wpis z mikrobloga

Demaskujemy pisowskich propagandzistów na wykopie! Dziś przypadek zielonki jaszczurki, która szybko stała się bordo! Konto od miesiąca, 513 w rankingu. W dwa tygodnie nabił prawie 2000 akcji! Później dostał bana, a teraz jest bordo i znów nadaje. Ja będąc na wykopie od 15 lat wykonałem zaledwie 6 tys. akcji. Musicie przyznać, że jaszczurki to bardzo zaangażowany użytkownik.

Jakie znaleziska dodaje jaszczurki na wykopie? Ataki na Tuska, UE, feministki, osoby transseksualne - ewidentnie w tym temacie miesiąc temu było polityczne zlecenie na pompowanie ataków, zalew treści na wykopie odnośnie trans był tak duży, że każdy musiał to zauważyć.

Chcesz mieć oznaczanych partyjnych propagandzistów tak jak na screenie? Zainstaluj dodatek https://linktr.ee/wykopcan

(screen sprzed 2 tygodni)

#bekazpisu #bekazkatoli #propaganda #manipulacja #gruparatowaniapoziomu
Jarusek - Demaskujemy pisowskich propagandzistów na wykopie! Dziś przypadek zielonki ...

źródło: Screenshot @jaszczurki - Znaleziska (dodane)

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Jarusek: Człowieku weź sie ogarnij i miej #!$%@? ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ( ) Ja mam któreś tam konto z kolei po takim samym czasie jak ty i ja już mam #!$%@? na to wszystko [] Byle te #!$%@? nie banowały za multikonta jak im coś nie pasuje ( )
  • Odpowiedz