Wpis z mikrobloga

A co jeśli my celowo wysyłamy zawsze słabe piosenki, żeby nie wygrać, bo PiS nie chce wydawać kasy na organizowanie tego u nas? Mimo wszystko to spory wydatek i dużo organizacji, a argument że przecież organizowaliśmy Eurowizję junior do mnie nie przemawia, bo to znacznie, znacznie mniejsze wydarzenie.
#eurowizja
  • 9
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz21: ugościć wszystkie delegacje, zorganizować im jakieś wycieczki, odwalić scenę, zapłacić całej ekipie, to wcale nie jest dużo mniejszy koszt a oglądalność znikoma w porównaniu do dorosłej Eurowizji, do tego brak sponsorów.
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz21: To TVP nie chce, bo nikt po za szwedami nie potrafi zarabiać na organizowaniu ESC, będzie gorszy wynik finansowy i gorsze premie dla dyrektorków stacji.

Sam PiS to by chciał i to pewnie nawet bardzo. Bo władza zawsze się puszy jak za jej panowania są jakieś sukcesy międzynarodowe. I zawsze jej z tej okazji skacze poparcie. Bo jakiś ten świat trochę mniej #!$%@? jak Robercik strzela bramki.
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: Podobno portugalia też się zwróciła bo była względnie niskobudżetowa (bardzo dobrze że nie dawali ledów, scena była i tak 9/10) i przychód z turystyki ogromny.
Ale najłatwiej wtedy o upchanie kiesy dyrektorów (Azerbejdżan, Ukraina, itd.) więc jedyne co powtrzymuje TVP to "fuuuuuuuu elgjebete...". Dlatego skupili się na eurowizji Junior i na pewno skosili na tym kupę kasy dla siebie ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz21: E tam, Blanka jest dobrym wyborem w porównaniu do reszty(chyba największe zasięgi ze wszystkich obecnie). Wesoła piosenka i umie w memy.
Sto razy lepsze niż ten ciepły jan albo smętny ochman.

Ta nienawiść do telewizji jest już nudna, jakby eurowizja była w tvnie to byście klaskali uszami.
  • Odpowiedz
@Tratak: Mój błąd, przepraszam, chodziło mi bardziej o social media eurowizyjne.
Miło jednak widzieć Blanke w kategoriach zasięgowych obok takich gwiazd jak Loreen czy Alessandra.
Polska gUrom (òóˇ)
  • Odpowiedz