Wpis z mikrobloga

@miku555: Jeśli chodzi o nóżkę to jest przydatna ale zależy dla kogo, jak ktoś jeździ dłuższe trasy to JEŹDZIE a nie co chwila się zatrzymuje na podziwiania widoczków czy inne bzdety ;) Jeśli chodzi o siodełko to przy dłuższych wyprawach takie siodełko + gatki z pieluchą sprawdzają sie o wiele lepiej niż szeroka kanapa ;) No ale pewnie jesteś jednym z tych świrów od EDC co nie wychodzą z domu bez
  • Odpowiedz
@trzyes: a no ok, nigdy nie jeździłem z sakwami. Nie mój typ jazdy. Myślałem że sobie na spokojnie wozisz mało jedzenia, obiad w restauracji, śniadanie na stacji benzynowej itd. I tylko jakiś batonik w torbie. Ale jak serio wozisz warzywa, makarony wodę itd no to się te 40 kg uzbiera xD masakra. Popłakałbym się na podjeździe xD
  • Odpowiedz
Ja mam inne pytanie, czemu błotniki są tak mało popularne skoro lekkie zaczynają się od 140g za komplet a robią nawet takie co poprawiają aerodynamikę?


@munioman: u mnie czy błotniki czy nóżka nie są zakładane, bo za często gravelem jeżdżę w lekkim terenie i lubią odpadać. Trochę im pomagam wywracając się, ale to nie zmienia faktu, że trzeba było je zbierać.
  • Odpowiedz