Wpis z mikrobloga

@ffallen: Lego.pl - dzień premiery, godzina 1 w nocy. Nic wcześniej nie zamówisz.
A po drugie zamawiasz coś przez allegro co będzie dostępne i wysyłane po 1 czerwca. Na allegro płacisz cenę katalogową minus 10 zł plus koszt wysyłki. Nie dostajesz punktów jak w lego.pl.
Cena tego łazika w przyszłości będzie oscylować pomiędzy 250 a 280 zł. Kupując na lego.pl masz darmową dostawę i 20 zł w punktach.
@Mirek_Cebula: cena katalogowa to 400 zł. Ktoś zarabia na tym, że bierzesz w cenie katalogowej, a nie czekasz na normalną cenę czy promocję. Ktoś już zamówił partię do sklepu, pewnie będzie miał lekko po pierwszym i ci wtedy wyśle. Fizycznie to mają tylko youtuberzy recenzenci, może lego story na zapleczu.

Jak dopiero zaczynasz to nie kupuj teraz tego zestawu, a co możesz kupić i co się komu podoba to możesz się
@Qullion a kupowałeś coś po 20 marca?
czy 1 w nocy to nie jest powód tego że zima mamy UTC+1 a serwery działają zazwyczaj w czasie UTC. Wiosna zmieniliśmy na UTC+2 stąd wydaje mi się że może to być teraz 2 w nocy.

Nie wydaje mi się że ktoś sobie wymyślił 1 w nocy. Może to być czas lokalny miejsca gdzie jest to jest ustalane. Ale na pewno nie jest to Dania
@zibizz1: w tamtym roku kupowałem zamek 10305 z gratisem w dzień premiery. Nie było to na pewno w inny dzień bo pół godziny wcześniej wróciłem z Budapesztu. Na Ukrainie i w Finlandii o 2 w nocy pojawiają się premiery.
Cała Europa i Usa zmieniają czas na czas letni.