Wpis z mikrobloga

@Kindybal_xD: Jeśli ona została tak wychowana, podoba jej się bycie kurą domową, utrzymanką, a facetowi pasuje bycie sponsorem to spoko. O ile typiara zachowuje się jak należy, nie nadużywa jego dobroci i nie paniusiuje, a tym bardziej nie #!$%@? go w rogi.
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: 90% komentujących nie wysłuchało tego co ta laska mówi lub mają problemy ze zrozumieniem prostego tekstu.
Z jednej strony wykop narzeka na matriarchat z drugiej na kobietę chcącą zajmować się dzieckiem domem i swoim mężczyzna. Wtf.
  • Odpowiedz
@damianooo8: a ja cisnę z wykopków którzy są łykają polityczną manipulację i są przeciwni Rosjankom a nawet Białorusinkom, bo to są całkiem fajne kobitki xD
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: Polacy sobie stworzyli jakiś mit, że na wschodzie to kobiety takie super kobiece a nie jak na zachodzie zlewaczałe szony (no ok w USA mają ten sam mit xD). Tyle tylko, że po po pierwsze kobieta to zawsze kobieta, a po drugie przecież im dalej na wschód tym przywiązanie do tradycyjnego podziału ról silniejsze. - zdawałoby się, że tego faceci chcą nie? - No chyba nie jak przychodzi do płacenia
  • Odpowiedz
@skud: Przecież rosjanka bedzie miała takie samo podejscie do podziału ról jak ta ukrainka. To generalnie podejście wschodnie.
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: Co? Ta Ukrainka normalnie gada :D Jeżeli Ty jesteś facetem, który nie zarabia 3x/4x tego co Twoja kobieta, to nie ogarniasz ^^ Ja nie sprzątam, nie piorę, nie gotuję a wszystko to robi ona. Przecież skoro przynoszę do domu 5x tyle co ona, to ta musi czymś nadrobić - zresztą, jak dla mnie może w ogóle nie pracować, bo lepiej jak mi zrobi dobry obiad codziennie, wypierze, posprząta niż pójdzie
  • Odpowiedz
  • 1
@KlapekApokalipsy Sa mirki co narzekają na różowe które pracują i mało zarabiają a co dopiero jak wcale nie pracuję.

Ogólnie to taka ukrainka droga w utrzymaniu, tylko dla bogatszych bo utrzymywać ją plus dzieci z kołchozu 3k miesięcznie to słabo.
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: Polka jest jeszcze droższa w utrzymaniu, a co dopiero powiedzieć o zachodnioeuropejskich kobietach albo amerykankach. Taka Ci nic w domu nie zrobi, ale jednocześnie nie zarobi na serwis wszystkiego w domu (sama nie potrafi zrobić, ale też nie potrafi na to zarobić) - no to jaki tu #!$%@? interes?
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: No może, tak samo może każda inna kobieta, która poczuje hajs. Wciąż nie rozumiem "Ukrainka mówi że facet ma zapierd*lać a ona siedzieć w domu, że jak ma żyć z chłopem 50/50 to facet leci out. Najgorsze że się taki bankomat znalazł i to z polski xD"
  • Odpowiedz
@Variv: nie spotkałem się z taką skrajnie roszczeniową mentalnością wśród Rosjanek i Białorusinek, aczkolwiek na pewno to się będzie i tam pogłębiać, to jest raczej środkowschodnie podejście a nie wschodnie
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD Widzę po komentarzach, że najwięcej do powiedzenia o Ukrainkach mają ci, którzy i tak polegają właśnie głównie na stereotypach, mądrościach z filmików i wypoku, a w praktyce to pewnie nawet z Polkami niewiele mieli do czynienia xD
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: jako ze spotykalem sie z ukrainka zanim to bylo modne powiem tak nie brac tego chyba ze na jedna noc i oczywiscie macie pewnosc ze zdrowe. Strasznie krecil mnie akcent lamanego polskiego ale obecnie nawet nie popatrze na ukrainki jako na kandadatki na moja dziewczyne.
  • Odpowiedz