Wpis z mikrobloga

@Kindybal_xD: Jak będzie naprawdę robić w domu jak matka polka kiedyś czyli użerać się z 5ką dzieci i wszystkie ubrane, umyte, nauczone i nikt głodny i ojciec doruchany chodzi, to chyba taki układ powinien zadziałać i nie postrzegam tego jako bankomatowe...
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: straszna hipokryzja facetów
Ukrianka sprząta gotuje? Cudowne kobiety !!
Ukrainka wymaga utrzymania i pomocy finansowej, a to podła baba !! Takie wasze myślenie najlepiej to facetowi za darmo usługiwac żeby nic biedny nie musiał
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: gowno prawda , nawet będąc szczupła nie miałam żadnego kandydata na betę w Polsce, to głównie faceci z południa Europy lub wschodu utrzymują kobiety
W Polsce ta mityczna beta która za wszystko płaci praktycznie nie istnieje
  • Odpowiedz
Co xD Rosjanka to by Cię opluła jakbyś za nią nie zapłacił xD mam kolegę z Rosji to on żeby się wkrasc w laski 10 lat starszej Rosjanki piekl ciasta kupował kwiaty a ona i tak go olala mimo że zarabiał dużo xD
To raczej polki mają żenująco śmieszne wymagania i dobrze by było gdyby się w końcu czegoś od kobiet ze wschodu nauczyły, że jak gotują u sprzątają to jego psim
  • Odpowiedz
gowno prawda , nawet będąc szczupła nie miałam żadnego kandydata na betę w Polsce, to głównie faceci z południa Europy lub wschodu utrzymują kobiety

W Polsce ta mityczna beta która za wszystko płaci praktycznie nie istnieje


@Linnior88: Mam Ci współczuć czy co?
  • Odpowiedz
@Linnior88: Nie dość, że nie rozumiesz wykopu i tagów na których się udzielasz to nie umiesz odpowiedzieć na pytanie. Rozwiałaś moje ostatnie wątpliwości. Lecisz na czarną różowa zielonko, więc nie spodziewaj się więcej mojej odpowiedzi.
  • Odpowiedz