Wpis z mikrobloga

najśmieszniejsze jest to że beciaki które ją popierają myślą, że będzie taka na nich w domu czekać jak przykładna żona, kiedy oni będą na nią tyrać w robocie XD a tymczasem znajdzie se bolca na boku


@piratestorm: Bardzo się nie pomyliłeś
damianooo8 - >najśmieszniejsze jest to że beciaki które ją popierają myślą, że będzie...

źródło: sdsdsds

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD piękna odklejka dzisiejszych młodziaków gdy podając przykłady pracy podaje sklep internetowy (czyli zwykła nieopodatkowana juchta tanich podróbek z Ali/Turcji) albo bljogeruf instagramowych fitness XDD a po drugiej stronie "sprzedawcy" w sklepie, mówi to z taką pogardą, że o ja walę xD no ale nie oczekujmy za dużo od osoby, dla której horyzonty pracy to wyżej wymienione przykłady plus praca w gastro na czarno po 12h. tak jakby nie było tysiąca innych
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: no bo ukrainki mają właśnie taką mentalność i najlepsze że się z tym w ogóle nie kryją. Według mnie jest to spoko - bo od razu znasz układ a nie że łapie się jakiejś gównoroboty na przeczekanie. ukraińcy to ogromne cucki, nawet większe niż Polacy (co trudno sobie wyobrazić)
  • Odpowiedz
@lexico: Przecież to działa w dwie strony. Kto ma łeb na karku wie że takie coś to nie materiał na żonę, a póki popuszcza szpary i jest młoda to warto korzystać. Jak gwarancja przeminie to wywalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: dlatego od bardzo dawna mnie dziwi wykopowy zachwyt nad ukrainkami - przeciez o ile Polska jest na styku kultury wschodu i zachodu, to Ukraina siedzi mocno we wschodniej, a tam podzial na role plciowe jest silny, wiec czego sie spodziewac?
Oczywiscie to nie ogolna regula, ale lepiej wiele spraw obgadac a nie zakladac cos z gory

Swoja droga cos mi swita ze jakos nieco po rozpoczeciu wojny byla afera na
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: Widzę pewien niuans. Ona mówi o przykładzie swojego ojca, który na wszystko #!$%@?ł... tylko, że w tym czasie baba siedziała w domu, zajmowała się domem i dziećmi. Taki układ to jak dla mnie norma. Gorzej jeżeli baba oczekuje sponsorowania i sama nie zhańbi się zrobieniem kanapki.
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: Do 50/50 trzeba dorosnąć, a nie być 2 latką która tylko żąda by facet zapewniał, a ona prawie nic. Bo robota w domu to jest pikuś w dzisiejszych czasach. Można się zanudzić i nie zmęczyć. Baby które nie są równościowe są zwykłymi roszczeniowymi lampucerami o zerowej godności. I faceci którzy im płacą są walnięci na łeb. Może ktoś ich bił, nie wiem.
  • Odpowiedz
Mirków spod tagu przegryw zazwyczaj czytać nie mogę, ale z pogardą do spermiarzy się zgadzam jak z mało czym. Nie potrafię patrzeć na spermiarza jak na człowiek, jeśli sam nie potrafi utrzymać nawet kawałka godności.
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: Teraz się budzicie? xD Ja już lata temu usłyszałem od znajomych Ukrainek, że one to nawet zakupów sobie nie wyobrażają robić do domu za swoje pieniądze, bo to facet ma kupować. Jeszcze narzekały, ze Polaki sknery, bo ona chciała kasę na operacje cycków i on jej nie dal xDD
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre ale jakiego czasu i zaangażowania? Pokazujesz Ukraince status i majątek i mimo mordy 0/10 ruchasz laseczkę 7/10+ i srasz jej do mordy za pare kopiejek, co jest złego w takim układzie dla wykopowy przegrywow?
  • Odpowiedz