Wpis z mikrobloga

#metal #thrashmetal
#cultowe (1104/1000)

Testament - Curse of Osiris z płyty Titans of Creation (2020)

Od kilku lat powtarzam, że z thrashowych pierwszoligowców, to właśnie Testament starzeje się najbardziej z godnością. W ich muzie cały czas jest prawdziwy #!$%@?. Lubię bardzo wszystkie ich ostatnie 4 płyty, zaczynając od The Formation of Damnation, w pewnym sensie lubię je nawet bardziej niż te klasyczne z ejtisów i najntisów. Nie wiem co i kto za tym stoi, ale wychodzi na to że Gene Hoglan za bębnami :)

Ciekawostką na tej płycie (i tym konkretnym numerze) są zróżnicowane wokale i coś jakby a la blackowaty skrzek jak od Chucka Schuldinera. Zdecydowanie dodaje to dramatyzmu kompozycjom (tej i jeszcze zdaje się że Night of the Witch).

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #metal #thrashmetal
#cultowe (1104/1000)

Testament - Curse of Osiris z ...
  • 4
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: W 2017 roku we Wrocławiu Chuck Billy wyglądał jakby miał mieć zaraz zawał, Skolnick musiał grać solo przez 20 minut aby ten mógł złapać oddech xD
Poza tym zespół fenomenalny, muzyka jak wino!
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: W ubiegłym roku byłem na koncercie Testamentu, super oldschoolowe granie. Przed nimi grał Exodus i była petarda, w tym roku niestety na Testament się nie wyrobię i tylko na Exodusie będę ()
  • Odpowiedz