Wpis z mikrobloga

Jakieś rady dla Janusza, który 10 lat się nic nie ruszał, a myśli teraz o zrobieniu formy na siłce? Jest to cokolwiek możliwe bez diety i suplementacji? Diety czy stałych posiłków za bardzo nie mam jak trzymać, jakieś białko czy coś mógłbym wcinać. Przede wszystkim chciałbym zrzucić piwny brzuszek i urosnąć w klatce piersiowej, siłę w łapach mam bo często robię coś siłowego kolo domu, pieniek 30-40kg przenoszę bez problemu. Waga 73kg, wzrost 173.

#silownia #pytanie #mikrokoksy
  • 12
@MZ23: Dieta nie jest uporczywa jakoś szczególnie. Licz kalorie i białko i będzie gites, nie musisz jeść regularnie, możesz nawet jeść raz dziennie. Suplementacja też nie jest potrzebna
@Wizun: co w tym śmiesznego?
#!$%@? gospodarka insulinowa powoduje zwiększone łaknienie jak i szybszy transport składników odżywczych do tkanki tłuszczowej, w przypadku grubasów ten problem występuje zawsze.
Tutaj mamy piwny brzuszek, czyli tłuszcz wisceralny, który jest wyjątkowo upierdliwy
@C12H16N2: Nie wmawiaj ludziom problemów, chorób i innych głupot. Gdzieś coś oglądnąłeś na szurskim kanale i starasz się u każdego doszukać problemu, który ktoś Ci przedstawił. Gość ma schudnąć, a nie zajmować się insuliną.
@C12H16N2: xDDDDD
A co ma ograniczanie węgli do "unormowania" insuliny.
Na mnie działa to jest dowód anegdotyczny. Moja babka jara szlugi od 60lat i ma 90lat i jest zdrowa. Na nią działa. Jaraj z nią.