Wpis z mikrobloga

Największym problemem przeciętnych #przegryw z niskim wzrostem i zakolami jest to ze nie chcą laski na swoim poziomie czyli gruba 2/10 tylko ta szara myszkę 6/10 która przez w każdej chwili mógłby się zając jakiś chad lite

Zamiast chociażby miło spędzać czas z taka gruba laska na swoim poziomie i zaznać mitycznych seksow oraz trenować relacje w związku i wśród innych ludzi wolicie nadal siedzieć przed kompem

Komputer zapewnia łatwa sztuczna dawkę endorfin dla mózgu przez co was rozleniwia i nie jest to zdrowe, sprawia to ze człowiek nie ma potem skilla w relacjach społecznych i z kobietami

#tinder #logikaniebieskichpaskow
Herato - Największym problemem przeciętnych #przegryw z niskim wzrostem i zakolami je...

źródło: IMG_2134

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Herato masz racje, a mityczna #szaramyszkadlaanonka to laska z instagrama, która non stop liczy kalorie, godzinami przesiaduje u kosmetyczki i na fitnesie, albo ma płatny profil na portalu z gołymi dupami.
one chcą monetyzować swoja urodę i nad tym pracują, a nie wybawiać piwniczaków od kompleksów.
  • Odpowiedz
@Herato też kiedyś myślałem tak jak Ty, ale w miarę czasu doszedłem do innych wniosków. Może kiedyś zrobię o tym osobny wpis, ale teraz tak skrótowo:

1. Dlaczego małoatrakcyjni mężczyzni mają podbijać do kobiet, które im się nie podobają? Dlaczego im to proponujesz? Czy proponowałbyś to też przystojnym facetom? Pewnie nie. Dlatego Twój wpis ma wydźwięk "nie dla psa kiełbasa", "nie dla Żydów jazda w tramwaju razem z Niemcami"

2. To jest
  • Odpowiedz
  • 0
@AlexBrown: i co brzydkie przegrywy maja podbijać do Lasek które im się podobają a te by ich zbywały przez co wpadli by w większa depresje? xD
  • Odpowiedz
@Herato przede wszystkim przegrywy dojdą w swoim czasie od odpowiednich wniosków. Może sam się wezmą za siebie, może wybiorą brzydką kobietę, a może pozostaną samotni. I nie potrzebują Twoich pouczeń
  • Odpowiedz
@Herato: Ja tam z chęcią bym się ustawił na randkę z puszystą, więc nawet nie wiem o co chodzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°) sam kiedyś chodziłem z taką jedną o wyraźnych gabarytach więc jak najbardziej można a nawet to zalecane aby wyjść z przegrywu!
  • Odpowiedz