Wpis z mikrobloga

Żona z koleżanką wybrały się w podróż sentymentalną do miasta, gdzie robiły licencjat 8 lat temu i mieszkały w akademiku. Udało im się dostać pokój w tym samym, gdzie mieszkały podczas studiów. Spotkały tam panią, która wówczas też pracowała na portierni. Moją żonę od razu poznała XD czyli dala się jej zapamiętać... enyłej. Pani powiedziała, że dzisiejsi studenci to już nie to - Kiedyś to się działo- mówiła- imprezy na korytarzach, dyscyplinarne wydalenia, ciągły hałas, a teraz ta młodzież jest jakby pozbawiona jaj. Siedzą sobie w swoich pokojach grzecznie i są zupełnie niewyraziści, nudni po prostu - narzekała.

Gdy ostatnio byłem na juwenaliach w mieście, gdzie robiłem magisterkę. to też miałem wrażenie, że ci dzisiejsi studenci to takie #!$%@? trochę za przeproszeniem, ale myślę sobie - Seba starzejesz się, masz już inny ogląd sytuacji, niedługo zaczniesz gadać w stylu "za moich czasów to tamto". Tymczasem okazuje się, że wcale się nie myliłem, bo pani zza okienka, która już nie jeden rocznik widziała, to potwierdza.

w każdym razie - Studenty! ogarnijcie się!

Losowy #obrazekdlazwiekszeniaatencji

#gorzkiezale #coolstory #wykopplus30club #gimbynieznajo #studbaza #studbazaproblems #studia #oswiadczenie
pogop - Żona z koleżanką wybrały się w podróż sentymentalną do miasta, gdzie robiły l...

źródło: comment_FyRzUvaJWbmQF3OnvhhmlIbydxzvRxjv.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@pogop: To nie wiem gdzie studiowaliście... naprawdę. Co prawda w akademiku nie mieszkam ale na imprezach bywałem, teraz rzeczywiście na akademikach się mniej dzieje odkąd windę w Babilonie spalili :(
  • Odpowiedz