Wpis z mikrobloga

Na studiach były cztery koleżanki. Naprawdę ohydne. Nazywaliśmy je z kolegami "elita". Wyglądały jak silosy. Niskie, grube, IQ 50 i gadały jak ciężko upośledzone. Łatwiej było przeskoczyć, niż obejść. I to ZDECYDOWANIE.
Uwierzcie mi, że nawet mając pięciokrotne dożywocie to bym żadnej z nich nie ruszył. Wręcz niemoralne były z wyglądu.
Po studiach jestem 4 lata i... 3 z nich są już zaręczone xdddd
Gardzę takimi spermiarzami.
Facet musi dbać o siebie, mieć ciekawy charakter i musi zarabiać.
A one? Wystarczy, że mają dziurę xd aczkolwiek uważam, że typiara może nie mieć nóg, rąk, zaszytą brochę, a i tak znajdzie się jakiś pajac.
A ja... Dałbym sobie ukroić rękę, że będą dziewicami do końca życia xd

P.S. Hajsu też one nie mają do zaproponowania xD

#przegryw #p0lka #gownowpis
  • 22
@Zoonekro: miałem w szkole takiego patusa nazwijmy go rafalek. Największa zakała co nie umiał za dobrze mówić, dało mu się wszystko wkręcić. Z ryja beznadziejny, niski i głupi. W zeszłym tygodniu wyświetliło mi się na Facebooku ze patus przeleciał jakaś 10 lat młodsza patusiare (mam nadzieje ze to nie rodzina i wspólny miot) i ma z nią dziecko. Z tym ze patusiara młodziutka i z ryja 4pkt więcej niż on (czyli
@Zoonekro: nadal zamiast myśleć o partnerce, myślisz o koleżankach, które były takie okropne, ale jednak zostały ci w pamięci i musisz wylać swoją toksyczność, bo przecież jesteś taki lepszy od nich XD Gdzie pewnie one zapomniały, że taki ktoś jak ty istnieje nawet XD
@Zoonekro: Trzeba być przegrywem najgorszego sortu żeby dawać #!$%@? o życie prywatne ludzi, z którymi nic cię nie łączy. Jeśli byłbym taki jak ty i miałbym się zastanawiać "jak do tego doszło", to prędzej zastanawiałbym się jak normalna kobieta może być z kimś kogo interesuje los brzydkich koleżanek ze studiów.