Wpis z mikrobloga

Mamy następujące fakty:
-Sykulski aktywnie udziela się w tzw. ruchu antywojennym
-Sykulski robi sobie zdjęcie z ambasadorem Siergiejem Andrejewem, co tylko podkreśla jego dobry kontakt z przedstawicielem Rosjio
-Sykulski planuje składać kwiaty 9 maja pod pomnikiem sowieckich żołnierzy
-Sykulski wygaduje różne rzeczy, które trudno interpretować inaczej, niż jako prorosyjskie
-Sykulski, niby przypadkiem, bada, czy są zainteresowani walką po stronie rosyjskiej w Grupie Wagnera

Teoria (spiskowa):
Sykulski to tak naprawdę agent polskich służb, który ma całkowicie ośmieszyć ten tzw. ruch antywojenny, z drugiej - dzięki swoim zasięgom, ściągnąć w jedne miejsce wszystkich podejrzanych (prokacapskich) osobników.

Wołam specjalistów z tagów:
#4konserwy #neuropa #polityka #ukraina #rosja #ankieta

Czy Sykulski to agent polskich służb?

  • Op za dużo dziś wypił 25.3% (21)
  • Nie 13.3% (11)
  • Raczej nie 10.8% (9)
  • Raczej tak 14.5% (12)
  • Na 100% tak jest 9.6% (8)
  • Nie wiem/mam to w dupie 26.5% (22)

Oddanych głosów: 83

  • 7
@M4rcinS: a może poprostu jeszcze go nie zwinęli bo mieli by to zrobić ci sami, których zweryfikował pozytwynie?

on i maciorewicz to są jakieś kuriozalne historie nie do pojęcia dla zwykłego ciecia.
@M4rcinS: Wg mnie raczej nie - za dużo też obok Rosji promuje Chiny - jego poglądy są spójne z geopolitycznego punktu widzenia, a rząd PiSowski wcale nie jest antychiński (a powinien). Raczej skłaniałbym się ku tezie, że gość po prostu chce zarobić na szurii. Zatrudnienia przez Kreml i skrajnego odklejenia też nie wykluczam. Może jakaś kombinacja tych rzeczy.