Wpis z mikrobloga

Da radę znaleźć w #warszawa i okolice glazurnika i hydraulika w jednym? Czy to trochę murarz tynkarz akrobata i lepiej brać dwie osoby? Jeśli tak, to polecacie kogoś? Chodzi o remont łazienki (wymiana instalacji na plastikową, zerwanie i położenie nowych płytek, montaż wyposażenia, armatury)

#kiciochpyta #remontujzwykopem
  • 12
  • Odpowiedz
przeważnie jest w jednym. Glazurnik co nie ogarnia hydrauliki to by było jakieś kalectwo


@Smarek37: ale bzdura xD. podstawy to pewnie umie ale nie nazywaj podłączania kibla hydrauliką (,)

@iErdo zadzwoń i zapytaj. glazurnicy często mają polecanych hydraulików i odwrotnie.
  • Odpowiedz
@mojnicknawykopie: oczywiście że tak. Idę robić łazienkę, to robię ją kompleksowo a nie, że inwestor ma sobie szukać do każdej rzeczy kogoś innego. Podobnie wszyscy, których znam robią. Omg, klient miałby sobie zgrywać w czasie do zrobienia łazienki hydraulika, elektryka, glazurnika i może jeszcze osobno malarza XD
  • Odpowiedz
@mojnicknawykopie: ja tam może jestem dziwny, ale wziąłem gościa który wykańczał mieszkanie mojej siostry i w miesiąc zrobił wszystko sam, 68 metrów:

- przesuniecie gniazdek, lamp
- poprawienie tynków, schowanie puszek
- parapety
- poprowadenie peszli na ethernet w podłodze
- malowanie całego mieszkania
- przesunięcie rur w łazience na drugą stronę
- wanna, stelaż z kibelkiem
- płytki w łazience, kuchni
- plytki na podlodze, łazienka przedpokój kuchnia

Wszystko równo,
  • Odpowiedz
@mojnicknawykopie:

skończ #!$%@?ć. jak ktoś twierdzi że wszystko umie to kłamie. a jak ktoś chce mieć święty spokój to bierze firmę a nie magika co myśli że wszystko umie.

Dobra, szkoda czasu na dyskusję z tobą.
Widać, że pojęcia nie masz.
  • Odpowiedz