Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #logikaniebieskichpaskow

#aferaanalna wywołała dużo śmieszków, wiadomo warto się pośmiać żeby nie było smutno, ale jak już pierwsze emocje opadły warto zauważyć kilka brutalnych blackpill związanych z aferą:

1. Główna bohaterka w makijażu wygląda okropnie, a bez makijażu prawdopodobnie wyglądałaby gorzej niż nawet najbrzydsi goście z tagu #przegryw. Sam jestem 2-2.5/10 i myślę że bez makijażu byłby to mój looksmatch. Jednak pomimo, że mnie nazywano brzydkim od przedszkola, nawet dorośli ludzie w pracy nie mieli problemu nazywać mnie brzydkim czy wytykać mi mojego wyglądu, tak o niej nie można źle mówić, bo to kobieta i to ja atakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Panie Areczku - niekomentowanie wyglądu jest dla kobiet, dla Pana liczy się tylko wygląd.
Jest to brutalna dwulicowość normictwa - publicznie mówią kłamstwa, prywatnie są jednymi z najgorszych ludzi.

2. Dużo brutalniejszy jest jednak fakt, że kobieta dosłownie 2.5/10 rucha na Tinderze umiesnionych seniorów IT zarabiających 30k PLN #robpill
Ta sytuacja powinna dać do myślenia wszystkim, którzy robią #moneymaxxing - skupienie się na pieniadzach to najlepsze co przegryw może zrobić, ale trzeba mieć świadomość, że dzięki pieniądzom to co najwyżej będziesz ruchac więcej prostytutek, bo na rodzinę i tak nie masz szans chyba, że z przeruchana prukwą ze zniszczona psychą, która jest z wyglądu 2.5/10.

3. Nawet kobiety 2. 5/10 nie muszą posiadać żadnych umiejętności, żeby sobie w życiu poradzić, pochwał jest wystarczającym aktywem - jedyne co musi zrobić to zostac HRką, zapewne zostanie przywitana chętniej na takim stanowisku niż chudy facet w okularach. Warto też się zastanowić skąd HRka ma wypłatę? No od firmy. A kto wypracowuje ten zysk dla firmy, żeby zatrudniać setki bezwartościowych HRek? Oczywiście faceci. Jest to przykład, że nawet jak kobieta pracuje to i tak jest obciążeniem dla facetów.
  • 14