Wpis z mikrobloga

@moby22 @jaki_inny_nick @szaman136 @rraaddeekk jak tam Panowie wrażenia? Według mnie było jak zawsze rewelacyjnie, ludzie dopisali, pogoda też wytrzymała w pierwszy dzień bo w drugim była w pyte, o muzyce to nawet nie muszę wspominać. Nie nosiłem ze sobą komóry i dlatego nic nie pisałem ale pewnie mogliśmy ze sobą pogadać nawet o tym nie wiedząc ( ͡º ͜ʖ͡º).


pamiątki z wyjazdu wskakują do gabloty
#zewsiebudzi #ustrzyki #bieszczady #kazik #kult #ksu #dezerter
CordellWalker - @moby22 @jakiinnynick @szaman136 @rraaddeekk jak tam Panowie wrażenia...

źródło: zew

Pobierz
  • 5
@CordellWalker zgadzam się w 100%, fajnie już było w sobotę na polu namiotowym a niedziela mimo słabej pogody rewelacyjnie, poniedziałek to fajny i mega się odpaliłem ( ͡º ͜ʖ͡º).

Duzo mega pozytywnych ludzi i mega dobrej muzyki, pogo dawało naprawdę radę i było genialnie jak dla mnie.

@CordellWalker byłeś może w ochronie na wejściu?
@CordellWalker: Byłem tylko na drugim dniu festiwalu i udało mi się dojechać dopiero na koncert Farben Lehre, czyli na samą już końcówkę. Natomiast sam koncert Kultu okazał się być jednym z najbardziej magicznych koncertów najważniejszej polskiej kapeli, w jakim miałem przyjemność uczestniczyć kiedykolwiek. A byłem przez całe swoje życie naprawdę na niezliczonej ich ilości.

Zespół w bardzo dobrej formie, a Kazik wręcz w doskonałej, energia, synergia, soczyste brzmienie, które się tak