Wpis z mikrobloga

@AbaddonLincoln, @pawlos10rs, mnie przez długi czas pokazywało regularną cenę w usd, mimo że ludzie już wspominali o 149,99 pln, po czym teraz w maju mam płacić, sprawdzam, a tu właśnie niższa stawka w pln. Więc może i Wam wskoczy w końcu.
  • Odpowiedz
@ytong: nic nie wskoczyło, żadne ogólnie dostępne promo kody też mi nie zadziałały. Dodatkowo mimo, że nie płaciłem nigdy za strave w chf to dzisiaj mnie podliczyli we frankach szwajcarskich. Człowiek zrobi parę kilometrów po Szwajcarii i już go liczą jak za mokre zboże XDD Złodziejska aplikacja.
  • Odpowiedz
@pawlos10rs: na tej stronie wyjaśniają w jakich przypadkach może się zdarzyć, że nie podliczą Cię w lokalnej walucie i jak zmienić na lokalną. Może logowałeś się ze szwajcarkiego IP, miałeś nadal ciastka w przeglądarce z tymi danymi i na tej podstawie ich algorytmy Cię podpięły pod chf, jako ziomka z grubszym portfelem ;)
  • Odpowiedz
@ytong: właśnie to dziwne bo urzęduję już 3 tydzień w PL, ciastek nie mam na 100% bo loguje się teraz z całkiem innego komputera więc po prostu szukają każdej okazji żeby zedrzeć z ludzi kasę XD
  • Odpowiedz